EmlakSON DAKİKA

Vakıfbank’tan 97.000’ye satılık 3+1 doğalgazlı daire

100.000 TL’nin altında doğalgazlı satılık daire ilanı arayanlar dikkat! VakıfBank 22 Haziran 2022 tarihinde kelepir fiyata yeni bir satılık daire ilanı yayınladı. İlana göre VakıfBank, 3+1 apartman dairesini 97.000’ye satılığa çıkardı.

Vakıfbank’tan satılık bu daire 80 metrekare büyüklüğünde olup aynı yapıdaki ve konumdaki daireler piyasada 400-500 Bin TL’den başlamaktadır. Bankadan satılık bu daire il merkezinde olmakla birlikte market, hastane ve okula yürüme mesafesindedir.

Kelepir fiyata diyebileceğimiz bu konut ister peşin fiyatına 97 Bin TL’ye isterseniz bankadan konut kredisi çekerek ayda yaklaşık 1.592 TL 120 ay eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz.

Peki, Vakıfbank’tan satılık bu emlak hangi ilimizde ve nerede? Gayrimenkulün mimari durumu nasıl? Bu ev bu fiyattan nasıl oalınır? Tüm detaylar aşağıda ayrıntıları ile birlikte verilmiştir;

Genel Özellikler

Taşınmaz 3. bodrum kat, 1 numaralı bağımsız bölüm projesine göre 65 m2 brüt alanlı olup, mesken vasfındadır. Taşınmaz mesken 2 oda, salon, mutfak, banyo, wc, hol hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın projesinde sarı renk ile gösterilen kısımlar proje dışı tadilat ile kapıcı dairesinin pişirme odası ve yatak odasını meskene dahil ederek taşınmaz mesken mevcut durumu ile 80 m2 alanlı olmuştur.

Taşınmazın projesinde mutfak ve banyo olarak kullanılan kısımın ara duvarları kaldırılarak odaya dahil edilmiş, kapıcı dairesinin pişirme odası olan kısım banyo ve wc olarak kullanılmaktadır. Mesken bina girişine göre sol yan tarafta yer almakta olup, kuzey, güney ve batı cephelidir. Binada asansör mevcuttur.

BU EV BU FİYATTAN NASIL ALINIR?

Bu daire Vakıfbank’ın resmi internet sayfası üzerinden teklif usulü ile satılmakta olup, almak isteyenlerin minimum 2.500 TL teklif vererek toplam 99 bin 500 TL’ye sahip olabilirler. Bunun için aşağıda link verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak bu ev için teklif verebilirsiniz.

Bu daireye teklif vermek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

 

 

3 Yorum

  1. Evi Satan Vakıfbank’ın kendisi… İlanın içeriğinde, irtibatlı olan banka şubesi, teklif verebilmeniz için link verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak dairenin satış ekranına ulaşabilir ve buradan tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

  2. Sizlere nasıl ulaşabilirim evi görmez şansın ne kadar ümitli olcaktır
    Lütfen irtibata geçebileceğim yetkini bir kuruş yada kişiler

    Ismim. Fahri EKER tel ..
    o535 474 72 61 Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.