İş İlanlarıPersonel Alımı

BİM Market 42 şehirden bay-bayan 550 personel alımı yapacak

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirketlerinden olan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş birçok il genelinde yüzlerce personel alımı yapacak. Buna ilişkin BİM, 22 Haziran 2022 tarihinde yeni bir iş ilanı yayınladı.

Türkiye genelinde 9.451 mağaza sayısına ulaşan BİM, bu sayede 70.197 kişiye istihdam sağlamıştır. Her geçen gün büyümekte olan mağaza ağı nedeniyle, bünyesine yeni personel alımları yapıyor. bu bağlamda BİM, en az ilköğretim, lise, ön lisans ve lisans mezunu bay-bayan toplam 550 personel alımı yapacak.

Personel alımına ilişkin BİM Marketler A.Ş Genel Müdürlüğü’nün yaptığı açıklamda; Tekirdağ, Bursa, İstanbul, Adana ve Osmaniye illeri başta olmak üzere 42 ilde personel alımı yapacak.

Alınacak personeller şu departmanlarda görevlendirilecek; depo personeli, mağaza satış elemanı, sebze meyve personeli, taze gıda personeli, kasa reyon personeli ve büro memuru alımı yapacak. Personel alımları bugün başlamış olup 15 Temmuz 2022 tarihine kadar devam edecek.” denildi.

İş başvuruları “BİM Kariyer” sayfası üzerinden yapılacaktır. Başvuru sayfasına ait link aşağıda verilmiştir.

BİM personel alımına başvuruda bulunmak için BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.