İŞKUR İş İlanları

22 Haziran-14 Temmuz 2022 tarihleri arasında 7500 Büro Memuru alımı yapılacak

İzmir, Trabzon, Yalova, Denizli, Sivas, Kayseri, Osmaniye, Kocaeli, Tekirdağ, Ankara, Antalya ve İstanbul illeri basta olmak üzere birçok farklı şehirden “büro memuru” alımı yapılacak. Büro memuru alımı iş başvuruları Türkiye İş Kurumu üzerinden online şekilde yapılacak olup, alınacak personeller kurumlarda daimi olarak görevlendirilecektir.

Toplamda 7.500 büro memuru alınacağını belirten İŞKUR, alınacak adayların ilköğretim, lise, Ön lisans ve lisans düzeyinde öğrenim almış olmaları gerektiğini belirtti. İŞKUR personel alımı başvuruları 22 Haziran’da başlamış olup, 14 Temmuz 2022 tarihinde sona erecektir.

Büro memuru alımı için yayınlanan iş ilanlarının detayları aşağıda verilmiş olup, ayrıca iletişim bilgileri de verilmiştir. Büro memuru alımı için İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden başvuru yapan adaylar ayrıca aşağıda belirtilen iletişim numaraları üzerinden de görüşme talep edebilirler.

KARDEŞLER YAPI A.Ş

Otomotiv alanında kredi girişi yapabilecek,

Araç kayıt ve takibini sağlayabilecek

İkna kabiliyeti yüksek

İnsan ilişkileri kuvvetli

Süreç ve sonuç odaklı

Ofis programlarını kullanabilen

Raporlama becerileri gelişmiş çalışma arkadaşı arıyoruz

İletişim : 05325761676

Adres: Torbalı/İzmir

MELİS SİGORTA EKSPERLİĞİ

İş Tanımı: Ofis işlemlerinin takibi, telefon trafiğini yönetebilecek, hasar ekspertizi yapılan araçların bilgi ve belge girişlerinin bilgisayar üzerinden sisteme yüklemelerini yaparak eksik evrak mevcut ise talep ve takip yapılması.

Nitelik ve Beceriler: Yetiştirilmek üzere personel arayışımız mevcuttur. Tecrübeli arkadaşlar için oto analiz ve pis programlarına hakim olmaları beklenmektedir.

İletişim: 05306856049

Adres: Kadıköy/ İstanbul

SILA BELİZ TEPE BURGAUD

İş Tanımı: öğrenci karşılama- yoklama takibi- ders takibi- telefonlara yanıt verme- bilgisayar programları işlerinde görev alacak,

Aktif-ilgili pozisyona uyum sağlayabilecek adaylar aramaktayız.

İletişim: 05326731962

Adres: Konyaaltı/Antalya

Diğer tüm “Büro Memuru” iş ilanlarının detaylarını görüntülemek ve hemen İŞKUR üzerinden online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.