EmlakSON DAKİKA

Bankadan 320 bin TL’ye satılık, 1010 metrekare büyüklüğünde bahçeli müstakil ev

Yapı Kredi Bankası yeni bir satılık gayrimenkul ilanı yayınladı. Bankanın 320 bin TL’den satışa çıkardığı bu gayrimenkulün, kendine ait büyük bir bahçesi ve geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Bahçe içerisinde yer alan bu evin genel özelliklerine değinecek olursak; müstakil evin 638 metrekare kullanım alanı olup, 372 metrekare büyüklüğünde de bahçesi mevcuttur.

Bahçesinde kendine has çeşitli meyve ağaçları ve çeşitli çiçekler bulunmaktadır. Yapı Kredi Bankası’ndan satılık olan bu ev iki katlı olup giriş katında; 2 odası, büyük bir deposu ve kapalı araç otoparkı mevcuttur. Taşınmazın 1. katında ise; 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 3 balkon ve 2 lavabo/wc bulunmaktadır. Bu konut bulunduğu lokasyon itibariyle ana yola yakın olduğu gibi, yeşillik bir bölgede yer almaktadır. Isınma sistemi Doğalgaz ile sağlanmaktadır.

Bankadan satılık bu gayrimenkulü ister 320 bin TL’ye nakit olarak, ister bankanın sunmuş olduğu “konut kredisi” imkânından faydalanarak uygun taksitlerle sahip olabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası’nın açık ihale usulü ile satışa sunduğu bu gayrimenkulü hemen almak isteyenler minimum 3000 TL fiyat artışı yaparak, 323.000 TL’ye hemen sahip olma şansı yakalayabilir. Peki, Yapı Kredi Bankası’ndan satılık bu taşınmazın genel özellikleri nelerdir? Bulunduğu adres bilgileri nelerdir? Merak edilen tüm detaylar aşağıda verilmiştir…

GAYRİMENKULÜN GENEL ÖZELLİKLERİ

​Arsanın toplam yüz ölçümü 372 m2’dir. Kullanışlı geometrik forma sahiptir. Bina zemin + normal 1 katlı yapıdan oluşmaktadır. Zemin katı 308m2 + 1. normal kat 330 m2 kullanım alanına sahiptir. Köy merkezine yakındır. Yola yakındır. Tapu durumu cins tahsisi statüsündedir.

Adres: Mezaraltı Mevkii No:112 Şahinefendi Ürgüp/Nevşehir

Ada:179

Parsel: 11

Satın almak veya teklifte bulunmak için BURAYI TIKLAYIN

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.