Belediye İş İlanları

Üniversite mezunları dikkat! Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 2 farklı meslekten personel alımı yapacak

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 22 Haziran 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un Eskişehir iş ilanları sayfasında yer alan bu ilana göre büyükşehir belediyesine aşağıda belirtilen mesleklerden personel alımı yapılacak.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personel alımı için adayların yine aşağıda belirtilen üniversitelerin bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. İş başvuruları bugün başladı ve 24 Haziran 2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Bu ilana başvuru yapmak isteyen adayların esparkpeyzaj.cv@gmail.com adresine özgeçmiş göndermeleri gerekmektedir. E-mail dışında başvuru kabul edilmeyecektir.

Alınacak personeller Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesinde bulunan Espark A.Ş’de görevlendirileceklerdir. Peki, belediyeye hangi mesleklerden memur ve işçi alımı yapılacak? Bu belirtilen mesleklerle ilgili istenilen şartlar nelerdir? Tüm detaylar aşağıda ayrıntıları ile birlikte verilmiştir;

RESEPSİYON GÖREVLİSİ ALIMI

Büyükşehir Belediyesine 1 adet bay-bayan resepsiyon görevlisi alımı yapılacak olup, bu kadro için başvuru yapmak isteyen adayların şu şartlara haiz olması gerekmektedir;

Mali Hizmetler Daire Başkanlığımıza bağlı Bütçe İçi İşletmeler Şube Müdürlüğümüzde (Konukevi) Resepsiyon Görevlisi olarak görev yapacak Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olmak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmayan personel alınacaktır.

Ayrıca; görevlendirilecek personelin, 28.04.2018 tarih ve 2018/11608 sayılı Resmi Gazetede Yayınlanan “İl Özel idareler, Belediyeler, Bağlı Kuruluşlar ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerinin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esaslar” Madde 4 de belirtilen nitelikleri taşımaları gerekmektedir.

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMEN ALIMI

ESPAR A.Ş toplamda 1 beden eğitimi öğretmeni alımı yapacak olup, bu kadro için başvuru şartları şöyle;

Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığımızda Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni olarak görev yapacak, Üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulundan (Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni) mezun olmak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmayan personel alınacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.