Emlak

İcra Dairesinden 210 bin TL’ye satılık 3+1 apartman dairesi

İcra dairesi 21 Haziran 2022 tarihinde yeni bir satılık daire ilanı yayınladı. İcra dairesinin 210 bin TL’den satışa sunduğu bu daire 137 metrekare kullanım alanına sahiptir. Site içerisinde bulunan satılık konut, 5 katlı apartmanın 2. katında yer almaktadır.

Yakın çevresinde ise 4-6 katlı betonarme yapılaşmalar bulunmaktadır. Orta ve üst gelir düzeyine sahip kişilerce tercih edilen bir bölgedir. Bölgede teknik alt yapı ve belediye çalışmaları tamdır. Şehir merkezine yakın konumdadır. İlin diğer yerleşim ve ticaret merkezlerine ulaşım yakın çevresinden geçen toplu tasıma araçları ile kolaylıkla sağlanabilmektedir.

İcradan satılık mesken mimari projesine göre; 3 oda, salon, mutfak, hol, antre, banyo, wc ve 2 balkondan oluşmakta ve yaklaşık 137 m2 alana sahiptir.

Satışa sunulan bu gayrimenkul aşağıda belirtilen tarih aralığında satışa sunulacak olup, satın almak isteyenlerin belirtilen tarihte ve belirtilen adrese gitmeleri gerekmektedir.

Peki, icra dairesi tarafından satışa sunulan bu taşınmazın genel özellikleri nelerdir? Hangi ilimizde nerede bulunmaktadır? Satışa sunulacağı tarih ve saat nedir? Detaylar aşağıda verilmiştir…

Gayrimenkulün Genel Özellikleri

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri: 1 NO’LU TAŞINMAZIN

Özellikleri: Malatya İl, Yeşilyurt İlçe, 654 Ada, 166 Parsel, HACIABDİ Mahalle/Köy, A Blok, 2.kat, 6 Nolu Bağımsız Bölüm. Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmaz Yeşilyurt Belediyesi imar hudutları içerisindedir. Her türlü alt ve üst yapı hizmetlerinden faydalanmaktadır. Rapor konusu taşınmazın bulunduğu Turan Sitesi, 940,00 m2 alanlı 654 ada 166 Nolu parsel üzerinde A ve B blok olmak üzere 2 adet bloktan oluşmaktadır.

Değerlemesi yapılan taşınmazın yer aldığı A Blok, betonarme yapı tarzında, bodrum kat+ zemin kat +5 normal kat şeklinde inşa edilmiştir. Bina giriş kapısı cam bölmeli demir doğrama kapı, giriş holü karo kaplı, kat aralıkları ve merdivenler karo kaplamadır. Merdiven korkulukları demir doğrama mamuldür. Isınma sistemi bireysel sistem doğalgazlı kombidir. Otopark olarak yol üzeri alanlar kullanılmaktadır. Tespit günü itibari ile site çevre düzenlemeleri tamamlanmıştır.  Bina iki daire üzerinde yükselmektedir. Tespit konusu taşınmaz binanın 2. ara katında konumlu olup zemin kattan sağlanan bina girişine göre sağ yan cephede konumlu meskendir. Mesken onaylı mimari projesine göre; 3 oda, salon, mutfak, hol, antre, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta ve yaklaşık Brüt 137 m2 ,Net 126 m2 alana sahiptir.

Mesken içi antre, hol, mutfak zeminleri seramik kaplama duvarları sıva üzeri boyalı, Odaların ve salon hacimlerinin zeminleri lamine parke kaplama duvarları saten alçı üzeri plastik boyalıdır. Banyoda, vitrifiye modelleri lavabo, batarya, klozet, duşa kabin mevcuttur. Banyo, wc bölümlerinde duvarlar tavan seviyesine kadar fayans kaplı zeminleri seramik. Mutfak dolabı alt üst sunta lam malzemeden olup, tezgahı mermer, tezgah ve dolap arası duvar seramik kaplıdır. Pencere doğramaları pvc doğrama olup, iç mekan kapıları boyalı ahşap doğrama kapı, giriş kapısı ise çelik kapılıdır. Isınma sistemi bireysel sistem doğalgazlı kombidir.

Yakın çevresinde 4-6 katlı betonarme yapılaşmalar bulunmakta olup sosyo ekonomik olarak orta+üst gelir düzeyine sahip kişilerce tercih edilen bir bölgedir. Bölgede teknik alt yapı ve belediye çalışmaları tamdır. Şehir merkezine yakın konumdadır. İlin diğer yerleşim ve ticaret merkezlerine ulaşım yakın çevresinden geçen toplu tasıma araçları ile kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Adresi: Zaviye Mahallesi, Ege Sokak, Turan Sitesi, A Blok, No:49 Kat:2, D:6 Yeşilyurt/Malatya / MALATYA

Yüzölçümü: 940,00 m2

Arsa Payı: 8/240

İmar Durumu: İnşaat tarzı 1/1000 ölçekli uygulama imar planında Bitişik Nizam Hmax:6 Kat, Yapılaşma koşullarında “konut alanında” kalmaktadır.

Kıymeti: 210.000 TL

KDV Oranı: %1

Kaydındaki Şerhler: Tapu Kaydındaki Gibidir.

İhale Tarihi ve Adresi

  1. Satış Günü: 18/08/2022 günü 15:00 – 15:05 arası
  2. Satış Günü: 12/09/2022 günü 15:00 – 15:05 arası

Satış Yeri: Mezat Salonu – Malatya İcra Müdürlüğü Zemin Kat Halfettin Mah. Koru Sok. No:8/A Battalgazi / MALATYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.