İş İlanlarıSON DAKİKA

İŞKUR 14-30 Haziran’da 8.245 personel alacak! 923 büro memuru, 1028 çağrı operatörü, 1724 güvenlik ve 4570 temizlik personeli alınacak!

Türkiye İş Kurumu 14 Haziran 2022 tarihinde 8.245 personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre 923 büro memuru, 1028 Çağrı operatörü, 1724 güvenlik görevlisi ve 4.570 temizlik personeli alımı yapılacaktır.

Toplamda bay bayan 8.245 personel alınacağını belirten İŞKUR, alımların en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans öğrenim düzeylerinden yapılacağını belirtti. İŞKUR personel alımı başvuruları 14 Haziran’da başladı ve 30 Haziran 2022 tarihinde sona erecektir.

Personel alımları 81 il genelinde yapılacak olup engelli personeller için de ayrıca belirli sayılarda kadro açılmıştır.  Peki, hangi kamu kurumları, hangi belediyeler, hangi üniversiteler bu belirtilen mesleklerden personel alımı yapacak? İstenilen başvuru şartları nelerdir? En fazla hangi illerden personel alınacak? İşte detaylar…

EN FAZLA HANGİ İLLERDE PERSONEL ALINACAK?

En fazla personel alımları İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Kocaeli, Tekirdağ, Bursa, Denizli, Konya, Kayseri ve Adana illerinden yapılacaktır.

Bugün yayınlanan güncel iş ilanlarına göre bakanlıklara, üniversitelere, belediyelere KPSS şartsız ve KPSS 50, 55, 60, 65, 70 ve 75 puan şartları ile memur ve işçi alımı yapılacak. Bunun yanı sıra özel sektörde faaliyet gösteren fabrikalara, üretim tesislerine ve kurumsal şirketlere bay bayan işçi alımları yapılacaktır. Aşağıda bu belirtilen meslekler ile ilgili personel alımı yapan kamu kurumların ve özel sektör kurumların iş ilanlarının yayınlandığı sayfalara ait linkler verilmiştir. Bu linklere tıklayarak hangi kamu kurumların, hangi illerdeki özel kurumların, hangi mesleklerden kaç personel alacağı, başvuru şartları ve diğer tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu mesleklerle ilgili illere göre yayınlanan iş ilanlarını görüntülemek için ise aşağıda verilen meslek kodlarının üzerlerini tıklayınız.

Bakanlıkların ve üniversitelerin güncel iş ilanlarını görüntülemek için buraya tıklayınız

İl ilçe belediyelerin güncel iş ilanlarını görüntülemek için buraya tıklayınız

Özel sektör kurumların güncel iş ilanlarının görüntülemek için ise buraya tıklayınız

Temizlik Görevlisi alım ilanlarını görüntülemek için tıklayınız

Özel Güvenlik Görevlisi alım ilanlarını görüntülemek için tıklayınız

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alım ilanlarını görüntülemek için tıklayınız

Büro Memuru alım ilanlarını görüntülemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.