İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzdoğa teknisyen ve tekniker alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzdoğa A.Ş elektrik-elektronik teknisyeni ve elektronik teknikeri alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan İzdoğa A.Ş, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında bugün yeni iş ilanı yayınladı. İlana göre İzdoğa, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere KPSS şartsız 4 elektrik-elektronik teknisyeni alımı ve 1 elektronik teknikeri alımı yapacak. İŞKUR’un ‘’Kurum dışı kamu işçi alım ilanları’’ kategorisinde yayınlanan ilan detaylarına göre toplamda 5 personel alınacak olup başvurular 03 Mart 2021 tarihinde sona erecektir.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İZDOĞA PERSONEL ALIMI

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzdoğa Anonim Şirketine en az lise mezunu 4 elektrik-elektronik teknisyeni ve üniversite mezunu 1 elektronik teknikeri alımı yapılacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen adayların adli sicil kayıtlarının bulunmamaları, erken adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları ve herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması gerekmektedir.

İZDOĞA PERSONEL ALIMI BAŞVURU İŞLEMLERİ

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzdoğa Çevre Koruması İyileştirilmesi Müşavirlik ve Proje Hizmetleri A.Ş personel alımı başvuruları 25 Şubat 2021 tarihinde başlamıştır. Başvuru yapmak isteyen adayların, belirtilen tarih aralığında arasında www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15 internet adresi üzerinden online başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu