Belediye İş İlanları

İzmir Büyükşehir Belediyesi 12 farklı meslekten KPSS şartsız personel alımı yapacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi 27 Mayıs 2022 tarihinde 12 farklı meslekten KPSS şartsız ve sınavsız personel alımı yapacağını duyurdu. Buna ilişkin Türkiye İş Kurumu üzerinden personel alım ilanı yayınlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere aşağıda belirtilen mesleklerden, belirtilen sayılarda bay bayan personel alımı yapacak. Alınacak personeller büyükşehir belediyesine bağlı olan İzelman A.Ş İZSU Genel Müdürlüğü’nde çalıştırılacaklardır. (NOT: BU İLANIN SON BAŞVURU TARİHİ GEÇMİŞ İSE GÜNCEL İŞ İLANLARINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ)

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü 1 metal işleri teknisyeni, 2 elektrik elektronik teknolojisi teknisyeni, 1 çevre mühendisi, 1 Kimyager, 5 vasıfsız işçi, 2 temizlik personeli, 1 elektronik teknolojisi teknikeri, 1 makine teknikeri, 1 makine mühendisi, 3 büro memuru, 1 çağrı merkezi operatörü ve 1 CNC tezgah işçisi olmak üzere 12 meslekten personel alımı yapacaktır.

Peki, İzelman İZSU Genel Müdürlüğü personel alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? Başvuru tarihi, başvuru yeri ve diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir;

İzmir Büyükşehir Belediyesi bu belirtilen mesleklerle ilgili iş başvuruların 30 Mayıs’ta başlayacağını ve 1 Haziran 2022 tarihinde saat 18.00’a kadar devam edeceğini belirtti. Başvuru yapmak isteyen adaylar bu verilen süre içerisinde başvurularını aşağıda belirtilen e-mail adresi üzerinden yapacaklardır. Başvurular sadece mail olarak bir sayfalık fotoğraflı özgeçmiş şeklinde aşağıda belirtilen mail adresine yapılacaktır. Başvuru yapan adaylar arasından sadece uygun görülen adaylara başvuru bitim tarihinden itibaren bir hafta içinde çağrı yapılacaktır.

Başvuru adresi: basvuru@izelman.com.tr

3 Yorum

  1. Adamınız yoksa almazlar, proje üreten bir toplum bilimci olarak şunu söylemek isterim, yalaka olanların dönemi artık iş konusunda deha olsanız yaramıyor, basit insanlar koltuğu kaybetmemek için var gücüyle çırpınıyor,ülke daima gerilerde kalıyor, Avrupa göç yasası 2020 yılında imzalandı kapağı yurtdışına atın iktidar değişse bile bu enkazı devralan iktidar ülkeyi düzeltene kadar aç kalırsınız biran önce gidin hayatınızı kurtarın.

  2. Merhaba . Ben 2010 yılından beri yaklaşık 12 yıldır izban’da güvenlik görevlisi olarak çalıştım, ta ki 08.02.2022 tarihine kadar. Ne yazık ki emniyet tarafından güvenlik kimlik kartım iptal edildiği için iş çıkışı verildi. Yaklaşık 2 ay içerisinde güvenlik kimlik kartımı geri aldım. Fakat izbana beni tekrar işe almadı ve yaklaşık 4 aydır işsizim ve çalışmıyorum. Aynı zamanda eşim 31.03.2022 tarihind doğum yaptı .1.5 aylık ve 7 yaşında olmak üzere 2 kız babasıyım. Gerçekten çok mağdurum. İşimi gerçekten severek ve öz verili çalışan biriyim. Sizlerden ricam bana is verin . Yeni doğan bebeğimin geleceği için yalvarıyorum bana iş konusunda yardımcı olmanızı istiyorum. Keşke İZBAN beni tekrar işe almış olsa işime geri dönüşüm olsaydı.
    Güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum. 15 yıl deneyim var. Silahlı güvenlik kartım var.
    Ne olur bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

  3. Calısmıyorum ihtiyaçım var işe 3 cocugum var ikisi örenci gecinemiyorum lütfen yardım edin lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir