Belediye İş İlanları

İzmir Büyükşehir Belediyesi 24-30 Mayıs’ta 19 personel alımı yapacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı için 20 Mayıs 2022 tarihinde iki farklı iş ilanı yayınladı. İlana göre İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İZFAŞ İzmir Fuarcılık Hizmetleri Anonim Şirketi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere üniversite öğrencisi veya mezunu 19 personel alımı yapacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZFAŞ personel alımı için başvurular 24 Mayıs’ta başlayacak ve 30 Mayıs 2022 tarihinde sona erecektir. Alınacak personeller İZFAŞ Genel Müdürlüğü’nde görevlendirileceklerdir.

Bu ilanlara başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru şartları, başvuru adresi ve diğer tüm detaylar aşağıda verilen resmi ilan içeriklerinde belirtilmiştir;

Bir Yorum

  1. 01.04 2002 tarihinde pinar et et entegresinde kasap lik belgesini 3 yıl staj yaptım kalfalık belgesini aldım. Daha sonra yerel kasap dükkanında çalıştım. Askerden geldiktan sonra tansaş tic aş usta kasap
    Olarak gorevimi surdurdum sonra migros tic as ye devredildi 10 yil sure migros tic as de çalıştım. Ordan ayrıldıktan sonra kendi kasap dükkanını açtım orda çalıştım 3 yıl 3 yıl sonra carfursa sabancı ailesine girdim. 2 yıl dir carfursa da usta kasap olarak görevimi sürdürmekteyim. KALFALIK,USTALIK, USTA OGRETICILIK BELEGERIM VAR DIR MILLI EĞITIM ONAYLI.
    SIZDE UYGUN GORURSENIZ IZMIR BUYUK SEHIR BELEDIYESINDE KASAP OLARAK GOREVIMI SURDURMEK ISTIYORUM .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.