Belediye İş İlanları

İBB 20-22 Mayıs’ta en az önlisans mezunu personel alımı yapacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Bilgi Teknolojileri Uzmanı alımı için 20 Mayıs 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un İstanbul iş ilanları sayfasında yer alan ilanına göre İBB kendi bünyesine daimi olarak istihdam etmek üzere en az önlisans mezunu personel alımı yapacaktır.

İBB personel alımı başvuruları 20 Mayısta başladı ve 22 Mayıs 2022 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. İş başvuruları İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait kariyer sayfası üzerinden online şeklinde yapılacak olup aşağıda belirtilen şartlara uygun tüm adaylar yine aşağıda belirtilen başvuru ekranına ait linki tıklayabilir ve hemen iş başvuru kaydını oluşturabilirler.

Peki İBB bilgi teknolojileri Uzmanı alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir işte detaylar…

BAŞVURU ŞARTLARI

En az önlisans mezunu, Bilgi işlem destek ve teknik konularında en az 3 yıl deneyimli, bilgisayar, yazıcı, tarayıcı ve diğer BT cihazlarının sistem alt yapısının donanımsal ve yazılımsal kurulum ve bakımlarını yapabilecek,

15027001, BGYS, BT, sistem ve network süreçleri hakkında bilgi sahibi, belgeleme ve düzenli raporlamaya önem veren, işletim sistemleri (MS Windows 7,8,10-MacOS) hakkında bilgi sahibi, son kullanıcı yardım masası hizmetlerinde deneyimli ve bu alanda hizmet verecek, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen adaylar bu ilana başvuru yapabilir.

Başvuru ekranı için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.