Personel Alımı

Bakanlığın güvenlik, teknisyen, memur ve hizmetli kadrolarına personel alımı yapılacak!

Bakanlık bünyesinde sözleşmeli personel olarak çalışmak isteyenler dikkat. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın güvenlik görevlisi, teknisyen ve memur kadrolarına personel alımı yapılacak! Yazılı veya sözlü sınav olmaksızın toplamda 65 personel alımı yapılacak olup, bu ilana başvuru yapmak isteyenler en geç 20 Mayıs 2022 saat 23:59’a kadar aşağıda belirtilen adrese online başvuru kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.

İlan geçtiğimiz günlerde Resmi Gazete’de yayımlandı ve başvuruları devam ediyor. Buna göre bakanlığa 10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 30 hizmetli, 5 teknisyen ve 30 büro memuru alımı yapılacaktır. Bu ilana başvuru yapan adaylar, KPSS puan sıralamasına göre değerlendirileceklerdir.

Bu belirtilen kadrolara personel alımına ilişkin yapılan açıklamalara göre aday değerlendirmelerinde yazılı veya sözlü uygulama yapılmayacaktır. Buda haliyle torpil iddialarını otomatikman kalkması demektir ki bu şekliyle bu ilan diğer kamu iş ilanlarına göre daha cazip gelmektedir.

Peki, Bakanlığa hangi mesleklerden personel alınacak? Belirtilen mesleklerle ilgili istenilen başvuru şartları nelerdir? İş başvuruları nereye ve nasıl yapılacak? Bu ve diğer tüm sorularınız ilanın tam metnini içeren haber sayfamızda verilmiş olup, bu ilanın tüm detaylarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

81 il genelinde memur-işçi alımı yapan tüm belediyelerin güncel iş ilanlarını görüntülemek için ise BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.