Belediye İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 21 şoför, 12 gemi adamı, 2 gemi makine zabiti, 4 operatör, mühendis ve tekniker alımı yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi şoför, gemi adamı, operatör, farklı branşlardan mühendis ve tekniker alımı için İŞKUR üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un İstanbul iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre İBB, 12 gemi adamı, 2 gemi makine zabiti, 4 iş makinesi operatörü, 21 şoför, 1 elektrik teknikeri, 3 mekanik teknikeri, 2 elektrik mühendisi, 1 inşaat mühendisi ve 1 makine mühendisi alımı yapacak.

İBB’ye bu belirtilen 9 farklı meslekten toplamda 47 personel alınacak olup, alınacak personeller, İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı İstanbul Çevre Yönetim A.Ş bünyesinde daimi olarak istihdam edileceklerdir.

Şoför, gemi adamı, operatör, farklı branşlardan mühendis ve tekniker alımı için iş başvuruları 20-27 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapılacaktır. İş başvuru işlemleri internet üzerinden online şeklinde yapılacak olup, bunun için aşağıda başvuru ekranına ait link verilmiştir.

Peki, İBB’ye bu mesleklerden alınacak personellerle ilgili istenilen şartlar nelerdir? Tüm detaylar resmi ilan içeriğinde belirtilmiş olup resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Bu ilanın başvuru formunu doldurmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.