GenelSON DAKİKA

Babası tarafından hastane bahçesine bırakılan 2,5 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti!

Ankara bugün bir babanın vahşetine tanık oldu. Babası ve amcası tarafından hastan bahçesine bırakılan 2,5 yaşında ki çocuk hayatını kaybetti. Çocuğunu hastane bahçesine bırakıp kaçan baba, oğlunu darp ederek ölümüne neden olma suçlaması ile gözaltına alındı.

Tüyleri ürperten olay bugün Ankara’nın Altındağ ilçesinde meydana geldi. Altındağ ilçesindeki Kale Mahallesi’nde bulunan 2 Sokak’ta oturan C.D. dün akşam saatlerinde 2.5 yaşındaki oğlunu dövdü. Oğlunun nefes almadığını fark eden baba C.D ve kardeşi küçük çocuğu bir hastanenin bahçesine bırakıp kaçtı.

Hastane bahçesindeki vatandaşların ihbarı üzerine sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekiplerinin müdahalesine rağmen 2.5 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti. Olayın ardından kayıplara karışan baba C.D. ve kardeşin yakalanması için polis ekipleri çalışma başlattı.

Baba ve kardeşi yakalandı

Polis ekipleri tarafından başlatılan arama çalışmaları neticesinde Baba C.D. ve ölen çocuğun amcası saklandığı yerde yakalandı. Polis ekipleri şüphelileri olayın yaşandığı yere götürüp tatbikat yaptırdı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

“Akşam piknik tüpü ile çocuğu dövüyor”

2.5 yaşındaki çocuğun, babası tarafından piknik tüpü ile dövüldüğünü iddia eden bir mahalle sakini, “Akşam piknik tüpü ile çocuğu dövüyor. Çocuk akşamdan sabaha kadar eve yatar halde kalıyor. Belki akşam öldü. Sabahleyin çocuğun kalbi durduğu için bunlar çocuğu hastaneye bırakıp kaçıyor. Polis onları yakalıyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.