Belediye İş İlanları

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 5 farklı meslekten daimi işçi alımı yapacak

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi işçi alımı için 17 Mayıs 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un Eskişehir iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Eskişehir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Espark A.Ş 2 dış lastik tamircisi, 1 beden işçisi, 1 atölye marangozu, 1 oto yıkama elemanı ve 2 yağlayıcı olmak üzere 5 farklı meslekten işçi alımı yapacaktır.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi bu belirtilen mesleklerden toplamda 7 personel alımı yapacak olup işe alınacak adaylar Eski Genel Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılacaklardır.

İş başvuruları yarın başlayacak ve 20 Mayıs 2022 tarihinde sona erecektir. Başvurular için esparkpeyzaj.cv@gmail.com adresine özgeçmiş gönderilmesi gerekmektedir. E-mail dışında başvuru kabul edilmeyecektir. Gönderilen özgeçmişler değerlendirildikten sonra uygun bulunan özgeçmiş sahipleri görüşmeye çağrılacaktır.

Bu ilanlara başvuru yapmak isteyen adaylardan istenilen başvuru şartları ve diğer tüm detaylar Aşağıda verilen resmi ilan içeriğinde belirtilmiştir;

Resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.