İŞKUR İş İlanları

18-55 yaş arası hastanelere ve fabrikalara 20.181 işçi, 3.808 temizlik personeli, 1.332 şoför ve 1.209 güvenlik görevlisi alımı yapılacak!

Hastanelere, fabrikalara, üretim tesislerine, il-ilçe belediyelerine ve diğer kurumsal şirketlere vasıflı-vasıfsız işçi, temizlik personeli, şoför ve güvenlik görevlisi alımı için Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni iş ilanları yayınlandı. İŞKUR’un açık iş ilanları, kamu iş ilanları ve belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre, 18-55 yaş aralığında farklı öğrenim düzeylerinden 20.181 işçi, 3.808 temizlik personeli, 1.332 şoför ve 1.209 güvenlik görevlisi alımı yapılacak!

Kamuda ve özel sektör kurumlarında daimi olarak istihdam etmek üzere bay-bayan toplam 26.530 personel alımı yapılacak olup, iş başvurular İŞKUR’un resmi internet sayfası olan https://esube.iskur.gov.tr/ adresi üzerinden online şeklinde yapılacaktır.

Onlarca farklı meslek gurubundan 20 bin 181 işçi alımı yapılacağını belirten İŞKUR, kamu kurumları ve belediyeler başta olmak üzere 81 il genelinde engelli-engelsiz 3 bin 808 temizlik personeli alımı yapılacağını belirtti. İş başvuruların hafta sonları dahil 30 Mayıs 2022 tarihine kadar devam edeceğini belirten İŞKUR Genel Müdürlüğü, 48 ildeki 122 belediyeye en az ilkokul, ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden memur ve kadrolu işçi alımı yapılacağını belirtti.

Aşağıda personel alımı yapan belediyelerin, güncel iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya ait link verilmiştir. Ayrıca, bu belirtilen 4 farklı meslekle ilgili eleman alan kurumların bulundukları illere göre yayınlanan iş ilanlarının yayınlandığı sayfalara ait ayrı ayrı linkler verilmiştir. Belirtilen linkler tıklayarak tüm belediyelerin yayınladığı güncel iş ilanlarına ve beden işçi, temizlik personeli, şoför ve güvenlik görevlisi alımı için yayınlanan kurumsal iş ilanlarını görüntüleyebilir ve aynı sayfa üzerinden online başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

14 Mayıs 2022 tarihi itibari ile tüm il ve ilçe belediyelerinin güncel iş ilanlarını görüntülemek ve hangi mesleklerden memur veya işçi alımı yapıldığını, başvuru şartları, başvuru adresi gibi ilan detaylarını öğrenmek için BURAYA TIKLAYINIZ

İşçi alımı yapan fabrikaların, hastanelerin ve diğer tesislerin güncel iş ilanları için BURAYA TIKLAYINIZ

Temizlik personeli alımı yapan kurumların iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Şoför alımları için BURAYA TIKLAYINIZ

Silahlı veya silahsız özel güvenlik görevlisi alımı için yayınlanan iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

4 Yorum

  1. Ehliyetim var E Sinifi her türlü iş yapabilirim şoförlüğüm çok iyi

  2. Evet okadar iş varki çalışacak işten başımızı kaldıramıyoruz parayı koyacak yer bulamıyoruz.cikip birde demezlermi iş var çalışacak insan yok herkes masa başı istiyor diye adam marangoz arıyor ben terziyim nasıl olacak adam elektrikçi arıyor ben şoför nasıl olacak adam kalifiye eleman arıyor ben vasıfsızim nasıl olacak temizlikçi hastanelere basvuruyorsun oda formalite zaten önceden ayarlanmış.kisiler.

  3. insaat kalib ustasıyım belgem var ehliyetim var B bağ bahçe işleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir