Belediye İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri memuru alımı yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sosyal Destek Hizmetleri memuru alımı için Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’İstanbul belediye iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilana göre İBB, kendi bünyesinde daimi istihdam etmek üzere 2 adet Sosyal Destek Hizmetleri memuru alımı yapacak!

Alınacak personeller İBB’ye bağlı İstanbul Personel Yönetim A.Ş (İSPER) bünyesinde çalıştırılacaklardır. İSPER iş başvuru işlemleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin resmi kariyer sayfası üzerinden online şeklinde yapılacaktır. Sosyal Destek Hizmetleri memuru alımı için başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda belirtilen şartlara uygun olmalar gerekmektedir. İşte detaylar…

İŞ TANIMI

Müdürlüğümüze çeşitli şekillerde yapılan yardım başvurularının değerlendirilmesi ve verilen adreslerde gerekli sosyal incelemenin yürütülmesi ve gerçekleştirilen tespitlerin online olarak bilgi sistemine aktarılması hizmetlerini kapsamaktadır.

BAŞVURU ŞARTLARI

1- Sosyal Ve Ekonomik Destek Hizmetleri Hakkında Yönetmelik’in 4. maddesi gereği yapılan “meslek elemanı” tanımına bağlı olarak sosyal hizmet, psikoloji, çocuk gelişimi, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, sosyoloji alanlarında eğitim veren kurumlardan mezun meslek mensuplarını içermektedir.

2- Yüklenici bu kapsamda belirtilen hizmetleri; sosyal hizmet, psikoloji, sosyoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümlerinden mezun,

3- Bilgisayar kullanabilen ve tercihen en az B sınıfı ehliyete sahip personelle gerçekleştirecektir.

İŞ BAŞVURU İŞLEMLERİ

Başvurular yukarıda belirtilen https://kariyer.ibb.istanbul başvuru adresine yapılacaktır. Başvuru esnasında belge istenmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.