Belediye İş İlanları

TESKİ 12 farklı meslekten KPSS şartsız 66 personel alımı yapacak!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) çevre teknikeri, çevre teknisyeni, çevre mühendisi, makine mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, inşaat mühendisi, biyolog, kimyager, makine teknikeri, makine teknisyeni, elektrik teknikeri, elektrik teknisyeni, olmak üzere 12 farklı meslekten personel alımı için Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni iş ilanları yayınladı.

İŞKUR’un Tekirdağ iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Su ve Kanalizasyon İdaresine 10 Çevre teknikeri ve çevre teknisyeni, 5 çevre mühendisi, 5 makine mühendisi 1 elektrik elektronik mühendisi, 1 inşaat mühendisi, 3 biyolog ve kimyager, 22 makine teknikeri ve makine teknisyeni, 19 elektrik teknikeri ve teknisyeni olmak üzere KPSS şartsız toplam 66 personel alımı yapılacaktır.

Personel alımı başvuruları 1 Haziran’da başlayacak ve 10 Haziran 2022 tarihinde sona erecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Çiftlikönü Mahallesi Köseilyas Caddesi No: 100 Süleymanpaşa Tekirdağ adresinde bulunan TESKİ binasına şahsen gitmeleri gerekmektedir.

Mesleklere ilişkin istenilen başvuru şartları, istenilen belgeler ve diğer tüm detaylar aşağıda verilen resmi ilan içeriğinde belirtilmiştir.

Müracaat koşulları başvurular şahsen yapılacaktır. Posta veya elektronik ortamda yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.