Belediye İş İlanları

Eski Genel Müdürlüğü 14-16 Mayıs’ta daimi işçi alımı yapacak

Eskişehir Büyükşehir Belediyesine bağlı olan ESKİ Genel Müdürlüğü 13 Mayıs 2022 tarihinde yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un Eskişehir iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre ESKİ Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere sıhhi tesisat ustası ve beden işçisi alımı yapacak.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ESKİ Genel Müdürlüğü toplamda bu belirtilen mesleklerden 3 işçi alımı yapacak olup başvurular 14 Mayıs’ta başlayacak ve 16 Mayıs 2022 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için yaş şartı ve ikametgah şartı belirtilmemiştir, sadece başvuru yapmak isteyen adaylardan şu şartlar istenmiştir.

BAŞVURU ŞARTLARI

İdaremiz genel çalışma prensipleri doğrultusunda, Genel Müdürlüğümüze bağlı Daire Başkanlığımızın uhdesinde bulunan işlerde çalıştırılmak üzere;

İçme suyu hattı yapımı, kanalizasyon yapımı, yağmur suyu hatları ile endeks okuma, su açma kapama, kesme, sayaç sökme takma, kaçak kontrolü yapmak için en az lise mezunu, Sivrihisar ilçesinde ikamet eden, askerlik yapmış ve görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmayan personel alınacaktır.

Ayrıca; görevlendirilecek personelin, 28.04.2018 tarih ve 2018/11608 sayılı Resmi Gazetede Yayımlanan “İl Özel İdareleri, Belediyeler, Bağlı Kuruluşlar ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerinin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esaslar” Madde 4 de belirtilen nitelikleri taşımaları gerekmektedir.

ESKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İŞ BAŞVURUSU

Başvurular için esparkpeyzaj.cv@gmail.com adresine özgeçmiş gönderilmesi gerekmektedir. E-mail dışında başvuru kabul edilmeyecektir. Gönderilen özgeçmişler değerlendirildikten sonra uygun bulunan özgeçmiş sahipleri görüşmeye çağırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.