Personel Alımı

Sosyal Yardım Vakfı şubesine 13-16 Mayıs’ta temizlik personeli alımı yapılacak

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) şubelerinden Ovacık şubesinde görevlendirilmek üzere 4 adet temizlik personeli alımı yapılacaktır. SYDV şubesine alınacak personeller hanede engelli, yaşlı bireylerin bulunduğu ve kendi evlerinin temizliklerini yapamayacak durumdaki ailelerin ikamet ettikleri konutların temizliğinin yapılması işlerinde görevlendirileceklerdir.

Sosyal Yardım Vakfı şubesine temizlik personeli alımı başvuruları 13 Mayıs’ta başlayacak ve 16 Mayıs 2022 tarihinde sona erecektir. Bu iş ilanına başvuru yapmak isteyen adaylardan istenilen başvuru şartları şöyle;

BAŞVURU ŞARTLARI

1- en az 6 aydır Ovacık Merkez ilçede veya köylerinde ikamet ediyor olmak,

2- İşin niteliği sebebiyle tercihen kadın olmak ve 18-45 yaş arası olmak,

3- Çalışmasına engel hali olmamak görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl sağlığı, vücut sağlığı ve engeli bulunmamak,

4- Aday personelin daha önce benzer iş tecrübesi bulunması tercih sebebidir,

5- En az ilkokul mezunu olmak,

ÇALIŞMA KOŞULLARI

Bakanlığın bünyesinde bulunan bu Sosyal Yardım Vakfı Ovacık şubesine alınması planlanan 4 personel geçici olarak istihdam edilecek olup çalışma süreleri 7 aydır. İş bitimi süresinde sözleşme gerektiğinde yeniden uzatılabilmektedir.

İş başvurusu yapmak isteyen adayların Ovacık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı şubesi adresine şahsen gitmeleri ve aşağıda belirtilen belgeleri götürmeleri gerekmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.