Belediye İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 30 temizlik personeli alımı başvuruları başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 12 Mayıs 2022 tarihinde yeni bir temizlik personeli alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un İstanbul belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre İBB kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 30 temizlik personeli alımı yapacak.

İBB temizlik işçisi alımı iş başvuruları bugün (12 Mayıs 2022) başladı ve 12 Haziran 2022 tarihine kadar devam edecektir. Alınacak personeller İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan İstanbul Boğaziçi Yönetim Anonim Şirketi bünyesinde daimi olarak istihdam edileceklerdir.

Bu ilana İstanbul dışında olanlar dahil başvuru yapabilir. Ayrıca ilanda yaş sınırı belirtilmemiştir. Bu nedenle 18 yaşından büyük tüm adaylar İBB’nin bugün yayınladığı iş ilanına başvuru yapabilirler.

İş başvuruları İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin resmi kariyer sayfası üzerinden online şeklinde yapılacak olup buna ilişkin başvuru ekranına ait link aşağıda verilmiştir. Peki, İBB 30 temizlik personeli alımı için istenilen genel şartlar nelerdir? Çalışma koşulları nasıl? İşte detaylar;

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.