Belediye İş İlanları

İzmir Çiğli Belediyesi silahlı ve silahsız 20 güvenlik görevlisi alımı yapacak

İzmir Çiğli Belediyesi güvenlik görevlisi alımı için 12 Mayıs 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un İzmir iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Çiğli Belediyesi kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 10 silahlı ve 10 silahsız olmak üzere toplam 20 özel güvenlik görevlisi alımı yapacak.

Çiğli Belediyesi güvenlik alımı iş başvuruları 13 Mayıs 2022 tarihinde başlayacak ve 17 Mayıs 2022 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların aşağıda belirtilen internet adresine online şeklinde CV’lerini göndermek yoluyla başvuru yapabileceklerdir.

BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuru için aranan şartlar arasında adayların Güvenlik kimlik kartı sahibi olmaları, Çiğli’de ikamet ediyor olmaları ve tercihen üniversite mezunu olmaları gerekmektedir.

Belediye tarafından güvenlik alımına ilişkin yayınlanan resmi ilan aşağıda verilmiştir.

2 Yorum

  1. İnsanların aklıyla dalga geçiyolar işkur bu ilanı yalanlıyor burası alım var diyor oy zamanına az kaldı nasılsa eylenin halkla belediye çalışanları kendi çevresi dururken yabancı sokmazlar adamları hazırdır bile he bide yaş şartı koyarlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.