EmlakSON DAKİKA

Vakıfbank’tan 340 bin TL’ye 150 metrekare 3+1 daire!

Vakıfbank 11 Mayıs 2022 tarihinde kelepir fiyata yeni bir satılık daire ilanı yayınladı. Vakıfbank’ın resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan ilana göre, 150 metrekare büyüklüğündeki 3+1 dubleks daire sadece 340 bin TL’ye satılacak. Bu daireyi almak isteyenler, peşinatsız ayda sadece 5.585 TL’ye sahip olabilecekler.

Vakıfbank’tan satılık bu dairede 3 oda, 1 salon, mutfak, 2 banyo, 2 tuvalet, antre ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Bu dairenin toplam peşin fiyatı 340 bin TL olup, bankadan satılık bu gayrimenkul tekli usulü ile satışa sunulmuştur.

Satılık bu apartman dairesi işlek bir lokasyonda bulunmaktadır. Şuandaki emlak fiyatları düşünüldüğünde ve dairenin büyüklüğü göz önünde bulundurulduğunda piyasa fiyatlarının çok çok altında bir meblağa satılmaktadır. Bu daireyi satın almak isteyenler için aşağıda başvuru linki verilmiştir.

Peki, Vakıf Bankasından satılık bu dairenin özellikleri nelerdir? Genel durumu nasıl? Hangi ilde, hangi ilçe ve mahallede? İşte detaylar…

DAİRENİN GENEL ÖZELLİKLERİ

6 nolu bağımsız bölüm, ana taşınmazın 5. normal ve çatı katında yer almakta olup katta tek dairedir. Taşınmazın normal katı 115 m2 alanlı olup, antre, salon, 2 oda, mutfak, banyo+WC, WC+lavabo, balkon mahallerinden oluşmaktadır.

Çatı katı 35 m2 alanlı olup, hol, oda, banyo + wc mahallerinden oluşmaktadır. Yakın çevresinde okul, cami ve benzer iskan alanları yer almaktadır.

Belediye ve kamu kuruluşlarının mevcut her türlü alt yapı sisteminden faydalanılmaktadır.

Gayrimenkule toplu taşıma veya hususi taşıtla her türlü mesafeden rahatça ulaşılabilir.

Taşınmazın yapı kullanım izin belgesi bulunmamaktadır. Binada asansör bulunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.