İŞKUR İş İlanları

İŞKUR 68 ilde 1.222 güvenlik, 72 ilden 3.147 temizlik personeli ve 81 ilden 16.833 işçi alımı yapılacağını duyurdu!

Türkiye iş Kurumu (İŞKUR) 9 Mayıs 2022 tarihinde güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi ve vasıflı-vasıfsız işçi alımı için yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un kamu ve açık iş ilanları sayfalarında yer alan bu ilanlara göre; 68 ilde 1.222 güvenlik, 72 ilden 3.147 temizlik personeli ve 81 ilden 16.833 işçi alımı yapılacak. Toplamda bay-bayan en az ilkokul, ilköğretim, lise ve önlisans mezunu 21.202 personel alımı yapılacak olup, iş başvuruları bugün başladı ve adaylar başvurularını yapmaya başladı.

İŞKUR Genel Müdürlüğü, bakanlıklarda, üniversitelerde ve farklı illerde ki kurumsal şirketlere, bu 3 farklı meslekten 21 bin 2022 personel alınacağını belirterek, başvuruların 9-30 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapılacağını belirtti. Aşağıda, her bir meslek için başvuru ekranına ait verilen linkler üzerinden iş başvuru işlemlerinin yapılacağını belirten İŞKUR, her bir ilanda belirtilen yaş sınırı farklı olmak üzere 18-55 yaşında ki tüm adayların başvuru yapabileceğini duyurdu.

Silahlı-silahsız koruma ve özel güvenlik görevlisi temizlik personeli ve vasıflı işçi alımı yapan kamu kurumları arasında Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı ve birçok devlet üniversitesinin olduğunu söyleyen İŞKUR, iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların eğer İŞKUR’a kayıtlı değilse öncelikli olarak https://www.iskur.gov.tr/is-arayan/kayit/  adresi üzerinden online kayıt işlemlerini yaptırmaları gerektiğini hatırlattı.

Peki, bu mesleklerden hangi devlet kurumları personel alımı yapıyor? Hangi illerdeki özel kurumsal şirketler, fabrikalar güvenlik, temizlik veya beden işçisi alımı yapıyor? Başvuru şartları nelerdir? Çalışma koşulları nasıl? İş başvuruları nasıl yapılacak? İşte detaylar…

Aşağıda hem bu mesleklerle ilgili tüm iş ilanlarının yayınlandığı sayfalara ait, hem de bu mesleklerden personel alımı yapan kamu kurumlarının güncel iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya ait linkler verilmiştir. Bu linklere tıklayarak, hangi ilden hangi meslekten, hangi şartlarla personel alındığını görüntüleyebilir ve hemen belirtilen adrese başvurunuzu yapabilirsiniz.

9-30 Mayıs 2022 tarihleri arasında personel alımı yapan tüm kamu kurumlarının güncel iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Güvenlik görevlisi alımı için yayınlanan iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Temizlik personeli alımı için yayınlanan iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

İşçi alımı için yayınlanan iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.