EmlakSON DAKİKA

TOKİ’den 39 ilde büyük indirim fırsatı! Çok cüzi bir miktar peşinat vererek ev sahibi olabilirsiniz

TOKİ bu günlerde yeni yaptığı konut projelerinden çok satılığa çıkardığı dairelerin fiyatlarına yaptığı indirimlerle gündeme gelmeye başladı. 39 ilde yapımı tamamlanan birçok konut projesinde çok cüzi bir miktar peşinat verme koşulu ile binlerce kişiyi ev sahibi yapmayı planlayan TOKİ, yeni bir indirim kampanyası düzenledi.

TOKİ, 39 ilde konut satışının başlayacağını duyurdu. Yüzde 25 peşinatla daireleri satışa çıkaran TOKİ, satışları hızlandırmak amacı ile ayrıca bir indirim yaptı. 39 ilde 105 konut, 18 ilde 189 iş yerini 17-18 Mayıs 2022 tarihlerinde satılacağı belirtilirken, yapılan indirim kampanyasına ilişkin şu bilgilere yer verildi;

Peki, TOKİ hangi illerde yeni konutlar yaptı? 2+1 ve 3+1 evlerin fiyatları ne kadar? İşte detaylar…

TOKİ HANGİ İLLERDE Kİ DAİRELERİ SATIŞA ÇIKARDI?

TOKİ, Bolu, Burdur, Çorum, Düzce, Gaziantep, Giresun, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Konya, Mersin, Muş, Tokat, Trabzon, Yozgat ve Zonguldak ve daha birçok ilde konut ve iş yerini 17 Mayıs’ta satılığa çıkarıyor. Üstelik bu evleri internet üzerinden teklif vererek satın alabilme imkanı da getirildi.

Ayrıca Burdur, İzmir, Kars ve Trabzon illerinde de 122 adet iş yeri satışa çıkartılacak.

SATILIĞA ÇIKARILAN DAİRELER KAÇ TL’DEN SATILIYOR?

Şu anda 2+1 ve 3+1 odalı 105 daire satışa çıkarılmış olup, bu daireler 500 TL ile 700 TL arasında satılacak. Daireler bulunduğu kata, cephesine ve oturum alanının büyüklüğüne göre fiyat değişikliği göstermektedir.

İstanbul, Antalya, İzmir ve diğer illerde ki daire satış fiyatlarına bakıldığında TOKİ’nin bu belirlediği fiyatlar oldukça cazip…

HANGİ ŞARTLARLA SATIŞLAR YAPILACAK?

TOKİ’den yapılan açıklamaya göre, düzenlenecek açık artırmada alıcılar yüzde 25 veya 50 peşinat ile 120 ay vadeyle yeri ya da ev sahibi olabilecek. 17 Mayıs salı ve 18 Mayıs çarşamba saat 10.30’da Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak olan açık artırmaya internet üzerinden de teklif verilebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.