Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye’nin kaderini bir siyasi partinin kaderine bağladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin kaderini başkanlığını yaptığı siyasi partinin kaderine bağladı. Ülkenin geleceği ile bir siyasi partinin geleceğini aynı kefeye koyan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘’Türkiye’nin kaderiyle partimizin kaderinin bütünleştiği bilinciyle milletimizle gönül bağını artırmaya çalışıyoruz’’ dedi.

EKONOMİ, HUKUK VE DEMOKRASİDE DÖNÜŞÜM SİNYALİ

Ekonomi, hukuk ve demokraside yeni bir dönemin başlayacağına işaret eden Erdoğan, ‘’ küresel, siyasi ve ekonomik düzende ülkemizi hak ettiği yere çıkartacak adımları da kararlılıkla atıyoruz. Ekonomi, hukuk ve demokraside yepyeni bir seferberlik başlatıyoruz. Ekonomi yönetimini yeniden oluşturduk. Hem mevcut sıkıntıları çözecek adımları hem bizi hedeflerimize ulaştıracak hamleleri süratle hayata geçirme azmindeyiz.’’ Dedi.

‘’FELEKET GÖRÜNTÜLERİNİN OLMASINA İZİN VERMEDİK’’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, günlerdir ‘’salgın kontrolden çıktı… Yoğun bakımlarda yer kalması… Hastaneler kendi kapasitelerinin çok üzerinde çalışıyor’’ diyen Enfeksiyon Hastalıkları uzmanlarının tersine bir açıklama yaptı. Erdoğan salgının yönetimi ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı;

Ülkemize kazandırdığımız güçlü alt yapı sayesinde pek çok devletin baş etmekte zorlandığı salgın dönemini en az kayıpla yöneterek felaket görüntülerinin ortaya çıkmasına engel olduk’’ ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu