İŞKUR İş İlanları

DSİ İŞKUR sayfasında işçi alımı için yeni iş ilanı yayınladı!

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kamu iş ilanları’’ sayfasında 00005770524 numaralı iş ilan nosu ile yayınlanan ilan göre DSİ, 6. Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere işçi alımı yapacak.

DSİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU İŞLEMELERİ

DSİ işçi alımı için başvurular İŞKUR’un resmi internet sayfası olan www.iskur.gov.tr adresi üzerinden online şeklinde veya ALO 170 telefon hattı üzerinden yapılacaktır. İŞKUR sayfası üzerinden online başvurularınız için aşağıda başvuru ekranına ait link verilmiştir. En geç 17 Kasım 2020 tarihine kadar belirtilen linki tıklayarak kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Devlet Su İşleri 6. Bölge Müdürlüğü’ne alınacak işçiler, daimi olarak istihdam edileceklerdir. DSİ tarafından yayınlana ilan detaylarında şu bilgilere yer verildi.

KURA ÇEKİMİ İŞLEMLERİ

Kura tarih ve Saati: 24 Kasım 2020, 10:00

Kura yeri: DSİ 6.Bölge Müdürlüğü Seyhan Toplantı Salonu

Adaylar istemeleri halinde “DSİ 6.Bölge Müdürlüğü Adana” Facebook adresinden kura çekimini izleyebileceklerdir. Kura sonucu belirlenen adaylar bölge müdürlüğünün http://bolge06.dsi.gov.tr adresinden ilan edilecek olup, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru ekranı için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir