İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne İŞKUR aracılığı ile personel alımı yapılacak!

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’kamu iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilana göre, Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 1 harita mühendisi ve 1 inşaat mühendisi olmak üzere toplam 2 adet personel alımı yapacak.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIMI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden online yapılacak olup, başvurular 17 Kasım 2020 tarihinde sona erecektir. Hemen başvuru yapmanız için aşağıda link verilmiştir. Peki, harita mühendisi ve inşaat mühendisi alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? İşte detaylar…

HARİTE MÜHENDİSİ ALIMI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde toplam 1 adet harita mühendisi alımı yapılacak olup adaylardan istenilen başvuru şartları arasında sadece lisans mezunu şartı belirtilmiştir.

İNŞAAT MÜHENDİSİ ALIMI

Aynı şekilde inşaat mühendisi alımı için de sadece özel şart olarak lisans mezunu şartı belirtilmiştir.

İŞ BAŞVURUSU

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün İŞKUR’da yayınladığı personel alımı başvuru ekranları için link verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak başvurunuzu online şeklinde yapabilirsiniz. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

Harita mühendisi alımı için BURAYA TIKLAYINIZ

İnşaat mühendisi alımı için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir