Belediye İş İlanları

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi elektrik teknikeri alımı yapacak!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yayınlanan ilana göre belediyenin iştiraklerinden olan ESPARK Eskişehir Park Bahçe Peyzaj Temizlik Anonim Şirketi tarafından 1 adet elektrik teknikeri alımı yapılacak. Alınacak elektrikçi personel Eskişehir Büyükşehir Beldiyesi bünyesinde daimi olarak istihdam edilecektir.

BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ

Elektrik teknikeri personeli alımı için başvurular 14 ile 16 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılacak olup başvuruda bulunmak isteyen adayların esparkpeyzaj.cv@ gmail.com adresine özgeçmiş göndermeleri gerekmektedir. E-mail dışında başvuru kabul edilmeyecektir. Gönderilen özgeçmişler değerlendirildikten sonra uygun bulunan özgeçmiş sahipleri görüşmeye çağrılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI

Adli sicil kaydı olmamak ve kamu haklarından mahrum bulunmamak

Kanalizasyon ve içme suyu terfi istasyonlarında, içme suyu depolarında, enerji nakil hatlarında tesislerimiz ile hizmet binası ve atölyelerin her türlü elektrik ve elektronik ile ilgili bakım ve onarım işlerinin yerine getirilmesi hizmetlerinde çalışacak olan personelin, meslek lisesi veya meslek yüksekokullarının elektrik bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

Kurum adı: ESPARK Eskişehir park bahçe peyzaj temizlik Anonim Şirketi

Çalışma adresi ESKİ genel Müdürlüğü’ne ait birimler

Telefon 0222 320 17 73

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir