Belediye İş İlanları

İzmir Büyükşehir Belediyesi şoför, operatör, vasıfsız işçi ve çevre mühendisi alımı yapacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi şoför alımı, iş makinesi operatörü alımı, vasıfsız işçi ve çevre mühendisi alımı için 12 Nisan 2022 tarihinde İŞKUR üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilanlara göre İzmir Büyükşehir Belediyesi, kendi şirketlerinden olan İZDOĞA A.Ş bünyesinde daimi olarak çalıştırılmak üzere 3 şoför, 2 operatör, 2 çevre mühendisi ve 15 vasıfsız işçi alımı yapacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi toplamda 22 personel alımı yapacak olup, iş başvuruları 13-15 Nisan 2022 tarihleri arasında yapılacaktır. Peki, İzdoğa A.Ş şoför, operatör, vasıfsız işçi ve çevre mühendisi alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? İş başvurusu nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

İZDOĞA İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre Korunması İyileştirilmesi Müşavirlik ve Proje Hizmetleri Tic. ve San. A.Ş. en az ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden bay-bayan, KPSS şartsız toplamda 26 personel alacak olup, alınacak personeller İzmir genelinde çalıştırılacaklardır. Mesleklere göre aranan nitelikler, başvuru adresi ve diğer tüm detaylar aşağıda verilen resmi ilan içeriklerinde belirtilmiştir.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.