İŞKUR İş İlanları

Kasım ayı için İŞKUR ve Resmi Gazete’de 21 farklı kamu iş ilanı yayınlandı! 7 bin 220 personel alımı yapılacak!

2020 yılı Kasım ayı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Resmi Gazete’de 22 farklı kamu iş ilanı yayınlandı. Başvurusu devam eden iş ilanları detaylarına göre başta bakanlıklar, belediyeler, üniversiteler ve kamu hastaneleri olmak üzere 21 kamu kurumuna KPSS şartlı ve KPSS şartsız toplam 7 bin 220 personel alımı yapılacak. Personel alımı başvuruları her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere 12 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecektir. Devlet kurumlarına memur ve işçi statülerinde alınacak personeller, atanmış oldukları kurumlarda 657’ye tabi devlet memuru kadrosunda daimi olarak istihdam edileceklerdir.

Aşağıda 21 farklı kamu kurumuna ait güncel iş ilanları bulunmaktadır. Bu ilanlardan bazıları için başvurular İŞKUR’un resmi internet sayfası olan www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden online şeklinde yapılırken, diğer ilanlar için başvuru adresleri ilan içeriklerinde ayrı ayrı detaylı olarak verilmiştir. Peki, hangi kamu kurumuna hangi mesleklerden personel alımı yapılacak? Hangi belediyeler işçi alımı yapıyor? Memur alımı için kurumların istediği öğrenim şartları ve özel şartlar nelerdir? Başvurular nereye nasıl yapılacak? Tüm soruların cevapları aşağıda liste halinde verilen ilanların içeriğinde tüm ayrıntıları ile birlikte verilmiştir.

MEMUR VEYA KADROLU İŞÇİ ALIMI YAPAN KAMU KURUMLARI

Aşağıda, İŞKUR ve Resmi Gazete’de yayınlanmış ve başvuruları devam eden güncel kamu iş ilanları özet olarak liste halinde verilmiştir. Aşağıda belirtilen kurumların ilan detaylarını görmek için liste altında verilen linkleri tıklamanız yeterlidir.

1 – HİSARCIK SYDV

Kütahya Hisarcık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bugün İŞKUR sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre SYDV Hisarcık Şubesi, KPSS 60 puan şatı ile lisans mezunu personel alımı yapacak. Alınacak personeller, Hisarcık ilçesinde Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi statüsünde görev alacaklardır.

2 – SAVUNMA SANAYİİ BAŞKANLIĞI

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) yeni bir personel alım ilanı yayınladı. Resmi Gazete’de yer alan ilana göre 11 farklı branştan mühendis alımı yapılacak. Savunma Sanayii personel alımı başvuruları 19 Kasım 2020 tarihinde sona erecektir.

3 – TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğü yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre Tokat Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi’ne 50 lisans mezunu ve 8 lise mezunu hemşire alımı yapılacak! Hemşire alımı yanı sıra 1 diyetisyen 1 adet Odyoloji lisans mezunu sağlık personeli ve 1 kimyager alımı yapılacak!

4 – CUMHURBAŞKANLIĞI SENFONİ ORKESTRASI KONSER ALANLARI İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

Kültür ve Turizm Bakanlığı yeni iş ilanı yayınladı. Türkiye İş Kurumu ‘’kamu iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Konser Alanları İşletme Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 35 işçi alımı yapılacak! Alınacak işçiler, Kültür ve Turizm Bakanlığı kadrosunda daimi olarak istihdam edileceklerdir.

5 – NURHAK SYDV

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Kahramanmaraş Nurhak Şubesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kurum Dışı Kamu İşçi Alım İlanları’’ sayfasında yer alan ilana göre Nurhak SYDV, kendi bünyesinde kadrolu olarak istihdam etmek üzere aşağıda belirtilen bölümlerden mezun adaylar arasında KPSS puan sıralaması esas alınmak üzere personel alımı yapacak. Alınacak personeller, Nurhak ilçe sınırları içerisinde görev alacaklardır.

6 – DATÇA BELEDİYESİ

Muğla Datça Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Belediye İş İlanları’’ kategorisinde yayınlanan ilana göre Datça Belediyesi 1 özel güvenlik görevlisi ve 3 beden işçisi alımı olmak üzere toplam 4 personel alımı yapacak.

7 – SEYHAN BELEDİYESİ

Adana Seyhan Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Belediye İş İlanları’’ kategorisinde yayınlanan ilana göre Datça Belediyesi 1 özel güvenlik görevlisi alımı, 17 büro personeli alımı, 1 şoför alımı ve 5 beden işçisi alımı olmak üzere toplam 24 personel alımı yapılacak.

8 – KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Kültür ve Turizm Bakanlığı, İŞKUR üzerinden 8 güvenlik görevlisi alımı ve 2 adet temizlik personeli olmak üzere toplam 10 adet daimi personel alımı yapacak. Alınacak personel, Bakanlığa bağlı Vakıflar Genel Müdürlüğü’nde istihdam edileceklerdir. Peki, Kültür Bakanlığı’na hangi öğrenim şartlarından güvenlik ve temizlik personeli alımı yapılacak? Başvuru şartları nelerdir? personel alımı başvuruları nereye nasıl yapılacak? İşte, yayınlanan ilan hakkında tüm detaylar…

9 – ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi yeni bir sağlık personeli alım ilanı yayınladı. İlana göre üniversite hastanesine 195 sağlık personeli alımı yapılacak. Alınacak personeller, Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Uygulama ve  Araştırma  Hastanesi  Başhekimliği  ile  Ağız  ve  Diş Sağlığı  Uygulama  ve  Araştırma  Merkezi’nde sözleşmeli olarak istihdam edileceklerdir.

10 – ANKARA MÜZİK VE GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörlüğü yeni bir iş ilanı yayınladı. Resmi Gazete’de yayınlanan ilana göre üniversite kadrosuna lisans mezunu büro memuru alımı yapılacak. Büro memuru alımı için adayların 2020-KPSS P3 puan türünden en az 65 puan almış olmaları gerekmektedir.

11 – ZEYTİNBURNU BELEDİYESİ

Zeytinburnu Belediyesi Türkiye İş Kurumu sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Belediye iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre, Zeytinburnu Belediyesi Emek Personel A.Ş. öğretmen alımı ve daimi işçi alımı yapacak.

12 – GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Türkiye İş Kurumu sayfasında yeni bir işçi alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kamu İş İlanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre Gazi Üniversitesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 7 farklı meslekten lise mezunu işçi alımı yapacak!

13 – KAFKAS ÜNİVERSİTESİ

Kafkas Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Türkiye İş Kurumu sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kamu iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilanlara göre, Kars ilinde bulunan Kafkas Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesine personel alımı yapılacak! 11 silahsız güvenlik görevlisi, 32 hasta ve yaşlı bakım elemanı ve 9 adet temizlik personeli alımı yapılacak olup, başvurular İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online şeklinde yapılacaktır.

14 – TARSUS ÜNİVERSİTESİ

Tarsus Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında 00005762865 ilan numarası ile yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kamu iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilana göre Tarsus Üniversitesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere silahsız 12 güvenlik görevlisi alımı yapacak. Alınacak güvenlik personelleri, üniversite kadrosunda daimi olarak istihdam edilecek olup, ön başvurular İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır.

15 – İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İstanbul Üniversitesi Türkiye İş Kurumu sayfasında 00005762955 ve 00005762955 numaralı iki iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kamu İş İlanları’’ sayfasında yayınlanan ilanlara göre, İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkesinde görevlendirilmek üzere 55 hasta ve yaşlı bakım elemanı ile 5 güvenlik görevlisi alımı yapacak.

16 – ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Bandırma Onyedi Üniversitesi Türkiye İş Kurumu sayfasında 00005763348 ve 00005763401 numaralı iki iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kamu İş İlanları’’ sayfasında yayınlanan ilanlara göre, Bandırma Onyedi Üniversitesi Rektörlüğü 3 güvenlik görevlisi ve 1 temizlik personeli alımı yapacak.

17 – SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü Sözleşmeli Personel (4/B) Alım İlanı yayınladı. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Sıtkı Koçman Üniversitesi bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere Ön Lisans mezunu ve sağlık teknikeri ve ortaöğretim (Lise ve dengi okullar) mezunu teknisyen alımı yapılacak.

18 – HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI

Hazine ve Maliye Bakanlığı 4 farklı iş ilanı yayınladı. Farklı tarihlerde yayınlanan ve başvuru süreleri devam eden bu iş ilanlarına göre Hazine ve Maliye Bakanlığı’na toplam 1.690 personel alımı yapılacak.

19 – GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI

Hazine ve Maliye Bakanlığı’na bağlı olan Gelir İdaresi Başkanlığı Resmi Gazete’de yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Gelir İdaresi Başkanlığı, 79 ilimizde ki boş kadrolara atanmak üzere toplam 1000 (bin) personel alımı yapacak! Gelir İdaresi Başkanlığı personel alımı için başvurular 9-20 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Adayların, tercih ettikleri illerden hangi ilin yazılı sınavına gireceği, KPSS (A) puanı esas alınarak yapılan başarı sıralamasına göre tespit edilecektir.

20 – KAMU İHALE KURUMU

Kamu İhale Kurumunda istihdam edilmek üzere ilan içeriğinde belirtilen şartlara uygun 13 bilişim personeli alınacak! Alınacak personeller Kamu İhale Kurumu bünyesinde sözleşmeli olarak göreve başlatılacaktır. Bilişim personeli alımı için başvurular 02 Kasım ile 13 Kasım 2020 tarihleri arasında aşağıda belirtilen adrese belirtilen şekilde yapılacaktır.

21 – SAĞLIK BAKANLIĞI

Sağlık Bakanlığı toplam 17 bin 600 personel alımı için ilk iş ilanını yayınladı. Yayınlanan ilk ilana göre Sağlık Bakanlığı 9-18 Kasım 2020 tarihleri arasında açıktan 515 personel alımı yapacak. Bu ilanla birlikte önümüzde ki günlerde diğer sağlık personeli alım ilanlarının yayınlanması bekleniyor.

İŞKUR üzerinden personel alımı yapan kamu kurumlarının güncel iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Kendi bünyesinde KPSS şartlı veya KPSS’siz memur alımı yapan resmi kurumların güncel iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.