İş İlanlarıSON DAKİKA

BİM market 64 ilden 920 personel alımı yapacak! İllere ve market şubelerinde göre BİM iş başvurusu nasıl yapılır?

81 il genelinde 70 bin kişiye tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere istihdam sağlayan Birleşik Marketler Zinciri (BİM) A.Ş, kendi kariyer sayfası üzerinden 64 ilden personel alımı yapılacağını duyurdu. Bay-bayan toplamda 920 personel alımı yapacağını belirtilen BİM Market, iş başvurularının başladığını ve başvuruların aşağıda verilen, başvuru ekranına ait link üzerinden online şeklinde yapılacağını belirtti.

Peki, BİM hangi öğrenim düzeylerinden ve hangi mesleklerden, hangi departmanlara personel alımı yapacak? İllere, mesleklere ve market şubelerinde göre BİM iş başvurusu nasıl yapılır? İşte, işe alımla ilgili tüm detaylar…

BİM HANGİ MESLEKLERDEN PERSONEL ALIMI YAPACAK?

Türkiye’nin en çok market şubesine sahip BİM, Hukuki İşler Takip Elemanı, Taze Gıda Personeli, Mağaza Satış Elemanı, Kasa Reyon Personeli, Meyve-Sebze Personeli, Et-Şarküteri Personeli, Muhasebe Uzmanı ve Mağaza Personeli departmanlarına en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu 920 personel alımı yapacak!

BİM İŞ BAŞVURU EKRANI

İllere ve mesleklere göre BİM kariyer üzerinden hemen online başvuru kaydınızı oluşturmak için BURAYA TIKLAYINIZ

 

2 Yorum

  1. İlanın altında başvuru ekranına ait link verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak BİM Markete anında başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.