Personel Alımı

Sözleşmeli 195 sağlık personeli alımı başvuruları bugün başladı!

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi yeni bir sağlık personeli alım ilanı yayınladı. İlana göre üniversite hastanesine 195 sağlık personeli alımı yapılacak. Alınacak personeller, Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Uygulama  ve  Araştırma  Hastanesi  Başhekimliği  ile  Ağız  ve  Diş Sağlığı  Uygulama  ve  Araştırma  Merkezi’nde sözleşmeli olarak istihdam edileceklerdir.

SAĞLIK PERSONELİ ALIMI

Sağlık personeli alımı başvuruları bugün başladı ve başvuru işlemleri bugünden itibaren 15 gün daha devam edecek. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Araştırma Hastanesine Hemşire, Diyetisyen, Ebe, Psikolog, Biyolog, Fizyoterapist, Eczacı ve Sağlık Teknikeri alımı yapılacak olup hangi meslekten kaç adet alınacağı ve mesleklere göre belirlenmiş başvuru şartları ilan içeriğinde belirtilmiştir.

PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK

Onsekiz Mart Üniversitesi personel alımı için başvuruları için adayların https://4bilan.comu.edu.tr/  adresinden başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup birden fazla pozisyona başvuru yapamayacaktır.

Başvuru süresince mevcut başvuruda güncelleme yapılabilecek olup tüm sorumluluk

Kişiye aittir.   (Yanlış/Eksik belge yükleme,   farklı mezuniyetle başvurma,   yanlış pozisyona başvurma vb.)

KPSS ŞARTI

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinin (A) bendinde belirtilen şartları taşımak.
KPSS B grubu sınavlarından; Lisans mezunları için 2020 KPSS P3 puanı, Ön lisans mezunları   için  2018 KPSS P93,   Ortaöğretim  mezunları   için  2018   KPSS  P94  puanı   esas alınacaktır.

Eczacı pozisyonuna başvuracak adaylarda Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar  uyarınca  KPSS  puan  şartı  aranmamaktadır.  Aday  sayısının  pozisyon  sayısından  fazla olması durumunda sözlü sınav yapılacak olup ayrıca duyuru yapılacaktır.

Resmi ilanı görüntülemek ve daha fazla ilan detaylarına ulaşmak için BURAYA TIKLAYINIZ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İlan ile ilgili sorular için; (0286) 218 18 20

Dahili: 10119 – 10120 – 10121

10122 – 10123 – 10132

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.