İŞKUR İş İlanları

İŞKUR 79 şehirden 2.592 Temizlik Görevlisi, 1.053 Çağrı Merkezi personeli, 906 güvenlik görevlisi, 753 büro memuru 15.876 Beden İşçisi alımı yapılacağını duyurdu

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 2022 Nisan ayına hızlı girdi ve 79 şehirden 2.592 Temizlik Görevlisi, 1.053 Çağrı Merkezi personeli, 906 güvenlik görevlisi, 753 büro memuru 15.876 Beden İşçisi alımı yapılacağını duyurdu. Kamu kurum ve kuruluşlarına bu belirtilen mesleklerden engelli-engelsiz, bay-bayan 8 bin 750 personel alımı yapılacağını belirten İŞKUR, özel sektör kurumları dahil toplam 21 bin 180 kişilik yeni istihdam oluşturulduğunu belirtti.

1 Nisan 2022 tarihi itibari ile başta bakanlıklar, üniversiteler, il-ilçe belediyeleri ve bunlara bağlı resmi kurumlar başta olmak üzere KPSS şartsız ve KPSS 50, 55, 60 ve 70 taban puan sıralamalarına göre İŞKUR üzerinden online başvuru şeklinde 8.750 memur-işçi alımı yapılacak. Bunların haricinde özel sektörde faaliyet yürüten yüzlerce kurumsal şirkete, engelli kadroları dahil toplamda 12.430 personel alımı gerçekleştirilecek. Personel alımı başvuruları, her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere 30 Nisan 2022 tarihine kadar devam edecek.

Peki, hangi kamu kurumlarına hangi mesleklerden personel alımı yapılacak? Hangi belediyeler memur veya işçi alımı yapıyor? Hangi illerde ki özel şirketler eleman arıyor? Beden işçisi, temizlik personeli, güvenlik görevlisi, çağrı merkezi personeli ve büro memuru alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? İş başvuruları nereye ve nasıl yapılacak? Tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

PERSONEL ALIMI YAPAN KAMU KURUMLARI

Bugün itibari ile başvurusu devam eden kamu kurumları arasında Kültür Bakanlığı, MSB, MEB, İçişleri Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Çalış Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı sosyal yardım vakıf şubeleri, devlet üniversiteleri ve belediyeler bulunuyor. Aşağıda tüm bakanlıkların, üniversitelerin, KPSS şartlı veya şartsız personel alımı yapan tüm resmi kurumların güncel iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya ait link verilmiştir. Ayrıca mesleklere ve illere göre özel şirketlerin İŞKUR üzerinden yayınladıkları iş ilanlarının bulunduğu sayfaya ait linklerde verilmiştir. Bu belirtilen linklere tıklayarak tüm kamu-özel iş ilanlarını tüm detaylarını görüntüleyebilir, İŞKUR aracılığı ile online başvurularınızı yapabilirsiniz.

Güncel kamu iş ilanlarının yayınladığı sayfaya giderek tüm resmi iş ilanlanlarının detaylarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Şu anda 83 il-ilçe belediyesi KPSS şartsız ve sınavsız memur alımı ve daimi işçi alımı yapacak olup, tüm bu belediyelerin güncel iş ilanlarının detaylarını görüntülemek için BURAYA TIKAYINIZ

MESLEKLERE VE İLLERE GÖRE YAYINLANAN NİSAN AYI İŞ İLANLARI

Beden işçisi, Silahlı-Silahsız özel güvenlik görevlisi, temizlik işçisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi ve büro memuru alımları için aşağıda ayrı ayrı linkler verilmiştir. Aşağıda verilen mesleklerin üzerini tıklayarak mesleklere ve illere göre Türkiye İş Kurumu’nda yayınlanan ilanlar sayfasına ulaşabilirsiniz.

Beden İşçisi (Genel) alım ilanlarını görüntülemek için tıklayınız

Temizlik Görevlisi alım ilanlarını görüntülemek için tıklayınız

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alım ilanlarını görüntülemek için tıklayınız

Özel Güvenlik Görevlisi alım ilanlarını görüntülemek için tıklayınız

Büro Memuru (Genel) alım ilanlarını görüntülemek için tıklayınız

 

5 Yorum

  1. Elimden her iş gelir bekçilik
    Bahçe işi paketleme işi depo görevlisi
    Mobilya imalatı

  2. Ben evde paketleme işi yapmak istiyorum veya bı şirkette temizlik görevlisi veya gece bekçisi

  3. Temizlik görevlisi Park bahçe yapmak istiyorum ne gelirse

  4. Ben ilk okul mezunuyum Ben işkura iş için baş vuruşunda bulunmak istiyorum temizlik için yardımcı olursanı seviniriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir