İŞKUR İş İlanları

Silvan Belediyesi büro memuru, temizlik personeli ve şoför alımı yapacak!

Diyarbakır Silvan Belediyesi Türkiye İş Kurumu sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Silvan Belediyesi büro memuru, şoför ve temizlik personeli olmak üzere toplam 10 adet personel alımı yapacak.

BAŞVURU ŞEKLİ

Alınacak olan personeller belediye bünyesinde daimi olarak istihdam edileceklerdir. Silvan Belediyesi personel alımı başvuruları 6 Kasım 2020’de sona ermektedir. Başvuru yapmak isteyen adayların Cami Mah. Diyarbakır Cad. No:69 21640 Silvan/Diyarbakır adresine şahsen giderek kayıt işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir.

BÜRO PERSONELİ ALIMI

Belediye bünyesine toplamda 8 büro memuru alımı yapılacak olup adayların en az 4 yıllık üniversite mezunu olmaları gerekmektedir. Çalışma ücreti ise brüt 3.665 TL olarak belirlenmiştir.

ŞOFÖR ALIMI

Toplam 1 adet şoför alımı yapılacaktır. 18 yaşından büyük herkes başvuru yapabilir. Herhangi bir öğrenim şartı belirtilmemiştir. Çalışma ücreti ise brüt 3.927 TL olarak belirlenmiştir.

TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI

Toplamda 1 adet temizlik personeli alımı yapılacaktır. Brüt ücret 3.665 TL’dir. Yani 4 yıllık bir üniversite mezunu ile aynı ücrete tabi olacaklardır.

İrtibat kişi; Silvan Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

Tel: 0412 711 33 81

Belediyenin İŞKUR sayfasında yayınladığı resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.