Personel Alımı

İzenerji yeni iş ilanları yayınladı! Temizlik personeli ve su sayacı montaj işçisi alacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzenerji İnsan Kaynakları Anonim Şirketi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre İzenerji A.Ş, 13 temizlik personeli ve 1 adet su sayacı montaj işçisi alacak.

BAŞVURU TARİHİ

İzenerji bünyesinde toplamda 14 işçi alımı yapılacak olup, alınacak personeller İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde daimi olarak istihdam edileceklerdir. İşçi alımı başvuruları 6-9 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılacak. Başvuruda bulunmak isteyen adayların öncelikli olarak, aşağıda belirtilen şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

İZENERJİ PERSONEL ALIMI

İzenerji bünyesine alınacak temizlik görevlileri, en az ilkokul mezunu öğrenim düzeylerinden, alınacak su sayacı montaj işçisi ise en az lise mezunu öğrenim düzeyinden olacaktır. Ayrıca adayların askerliklerini yapmış olmaları, herhangi bir sağlık sorunlarının bulunmaması ve adli sicil kayıtlarının temiz olması gerekmektedir.

İKAMET ŞARTI BULUNMAMAKTADIR

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzenerji A.Ş tarafından İŞKUR’un ‘’kurum dışı kamu işçi alım ilanları’’ sayfasında yer alan ilan detaylarında her hangi bir ikamet şartı belirtilmemiştir.

İZENERJİ İŞ BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

İzenerji tarafından yukarıda belirtilen bu kadrolara iş başvuruları 6-9 Kasım 2020 tarihleri arasında www.izenerji.com.tr web adresi üzerinden CV bankasına online başvuru şeklinde olacaktır.

İzenerji İnsan Kaynakları Anonim Şirketi’nin İŞKUR sayfasında yayınladığı ilan detaylarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu