Personel Alımı

50 lisans mezunu ve 8 lise mezunu hemşire alımı yapılacak!

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğü yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre Tokat Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi’ne 50 lisans mezunu ve 8 lise mezunu hemşire alımı yapılacak! Hemşire alımı yanı sıra 1 diyetisyen 1 adet Odyoloji lisans mezunu sağlık personeli ve 1 kimyager alımı yapılacak!

Gaziosmanpaşa Üniversitesi hemşire alımı ve diğer sağlık personeli alımı başvuruları 3-18 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Toplamda 61 sağlık personeli alımı yapılacak olup, ilan hakında ki tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğü tarafından personel alımına ilişkin yayınlanan ilan detayları şöyle;

Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi’ne (Giderleri Özel Bütçeden Karşılanmak üzere) ortaöğretim ve önlisans mezunları için 2018 dönemi KPSS, lisans mezunları için 2020 dönemi KPSS puan sırası esas alınmak suretiyle 58 hemşire, 1 diyetisyen ve 2 diğer sağlık personeli olmak üzere toplam 61 adet sözleşmeli personel alınacaktır.

PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI

Müracaat edecekler ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içerisinde (mesai bitimine kadar) Üniversitemiz web sayfasından temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte (Aslı görülmek üzere Başkanlığımızca onaylanmış veya turkiye.gov.tr adresinden oluşturulmuş belgeler) Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar dikkate alınmayacaktır.

Başvuru formu, başvuruların değerlendirilmesi ve sonuçlar www.gop.edu.tr internet adresinde yayınlanacaktır.

Bilgi İçin

Personel Daire Başkanlığı

Tel: 0.356.252.16.16-(1167)-(1178)-(1179)

EVRAK TESLİM ADRESİ: 15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezi Taşlıçiftlik Kampüsü Merkez TOKAT

İLAN TARİHİ: 03.11.2020

SON BAŞVURU TARİHİ: 18.11.2020 Çarşamba (Mesai bitimine kadar)

Resmi ilan detaylarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir