İŞKUR İş İlanları

Kuşadası Belediyesi personel alım ilanı!

Aydın Kuşadası Belediyesi İŞKUR sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Kuşadası Belediyesi tekniker ve destek personeli olarak toplam 2 adet personel alımı yapacak. Alınacak personeller belediyenin kadrosunda daimi olarak istihdam edileceklerdir. İlan İŞKUR’un ”Belediye iş ilanları” sayfasında yayınlanmıştır.

ÖĞRENİM ŞARTLARI

Teknik personel kadrosuna başvuru yapacak adayların; Üniversitelerin makine mühendisliği veya makine teknikerliği bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. İdari destek personeli alımı için başvuru yapacak adayların ise en az lise mezunu olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ADRESİ

Kuşadası belediyesi personel alımı başvuruları başlamış olup yarın yani 4 Kasım 2020’de 15:30’da sona ermektedir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların Cebikebir Mah. İnönü Bulvarı 09 K Plaza No:58/201 Kuşadası Aydın adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

İrtibat Kişi: Levent Yurttaş

Tel: 0256 6212 86 00

Kuşadası Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR sayfasında yayınlana resmi ilanı görüntülemek ve ilan hakkında daha fazla bilgi edinmek için Kuşadası Belediyesi personel alım ilanı!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir