Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
GenelSON DAKİKA

İETT otobüsü Halk Ekmek büfesine daldı!

İstanbul’dan son dakika gelen bir kaza haberine göre, İETT otobüsü İBB’ye ait bir halk ekmek büfesine daldı. Otobüsün elektronik aksamından kaynaklı olduğu belirtilen kazada bir kişinin yaralandığı ve kaza esnasında ekmek kuyruğu olmaması nedeniyle büyük bir facia yaşanmamış oldu.

Kaza, Piri Paşa Mahallesi Kalaycıbahçe Şaban Deresi Sokak’ta saat 12.00 sıralarında meydana geldi. 54 HT hat numarasıyla Hasköy-Taksim seferini yapan İETT otobüsü sürücüsü son durak olan Kalaycıbahçe’de yolcularını indirdikten sonra perona yanaşmak istedi. Sürücünün manevra yaptığı sırada, iddiaya göre otobüsün elektronik aksamında arıza meydana geldi.

Sürücünün kontrolünden çıkan otobüs, önce Halk Ekmek büfesine ardından da ağaca çarptı. Otobüs ve büfenin ağır hasar gördüğü kazada büfe işletmecisi Hüseyin Uluocak hafif şekilde yaralandı. Uluocak, ambulansla kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı.

‘MERKEZİ SİSTEMDE KİLİTLENME OLMUŞ’

Kazayı haber alarak olay yerine gelen Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, “Büyükşehir’e ait bir belediye otobüsü. Halk Ekmek’e çarpmış. Şoför frene bastığı halde gaz kaynaklı kaza olmuş. Halk Ekmek büfesinde olan arkadaşımız hastaneye kaldırıldı. Çok fazla ciddi şey yok. Kaşında bir yarılma olduğu ifade edildi. Allah’tan kuyrukta, ekmek almaya gelen vatandaşlarımız, hemşerilerimiz yoktu. Dolayısıyla bir yaralanmanın dışında önemli bir durum yok” dedi.