Personel Alımı

Gündoğmuş Belediyesi KPSS 70 ile 2 mühendis alımı yapacak!

Antalya Gündoğmuş Belediyesi Resmi Gazete’de yeni bir personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre Gündoğmuş Belediyesi KPSS 70 puan şartı ile 2 adet mühendis alımı yapacak! Mühendis alımı ile ilgili verilen detaylarda, başvuruda bulunmak isteyen adayların lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmaları ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

GÜNDOĞMUŞ BELEDİYESİ İŞ BAŞVURUSU

Gündoğmuş Belediyesi mühendis alımı için adaylar; 01.12.2020 ile 07.12.2020 tarihleri arasında ve mesai saatleri içerisinde (08:30-17:30) Fatih Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No: 37 Gündoğmuş/ANTALYA adresinde bulunan Belediye hizmet binasındaki İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne müracaatlarını yapabileceklerdir.

Mühendis alımı için adayların 2020 yılı Lisans Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş olmak ve belirtilen asgari KPSS P3 puanını almış olmaları gerekmektedir.

SÖZLÜ SINAV TARİHİ

Sınava çağrılacak son sıradaki adayla aynı puana sahip olan diğer adaylar da sınava çağrılacaktır. Sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar ve KPSS puanları ile sınav yeri ve zamanı başvuruların değerlendirilmesini müteakip Belediyemizin www.gundogmus.bel.tr resmi internet sayfasından ilan edilecektir

Gündoğmuş Belediyesi hizmet binasında 14.12.2020 tarihinde saat 09:00’da başlamak üzere sözlü sınav yapılacaktır.

Mühendis alımı ile ilgili belediyenin yayınladığı resmi ilanı görüntülemek için Gündoğmuş Belediyesi KPSS 70 ile 2 mühendis alımı yapacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.