Personel Alımı

İŞKUR 2-6 Kasım belediye iş ilanları! 19 Farklı belediye ve SYDV şubelerine personel alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 2 Kasım 2020 tarihinde yeni belediye iş ilanları ve Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı şubelerinin personel alım ilanlarını yayınladı. Yayınlanan Belediye ve SYDV iş ilanlarına göre, 19 farklı il-ilçe belediyesine KPSS şartsız ve sınavsız personel alımı yapılacak.

İŞKUR’un ‘’kurum dışı kamu işçi alım ilanları’’ kategorilerinde ve ‘’kamu iş ilanları’’ kategorisinde yayınlanan ilanlara göre, Belediye ve SYDV kurumlarına geçici ve daimi olmak üzere en az ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden personel alımı yapılacaktır.

HANGİ MESLEKLERDEN PERSONELLER ALINACAK?

Beden işçisi, büro personeli, inşaat teknikeri, şoför, güvenlik görevlisi, okul öncesi öğretmeni, çocuk gelişim uzmanı, çöp toplama personeli, hasta ve yaşlı bakım elemanı, gassal, mezarlık görevlisi, temizlik personeli, kalorifer yakıcısı personeli ve daha birçok meslek gurubundan vasıflı-vasıfsız işçi ve memur statülerinden kamu personeli alımı yapılacaktır.

Peki, hangi belediyeler ve SYDV şubeleri personel alımı yapmak için İŞKUR sayfasında iş ilanı yayınladı. Başvuru şartları nelerdir? Başvurular nereye nasıl yapılacak? İşte tüm detaylar…

GÜNCEL BELEDİYE VE SYDV İŞ İLANLARI

Aşağıda personel alımı yapan resmi kurumların güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait özet anlatımlar bulunmaktadır. Belirtilen listede başvuru yapmak istediğiniz ilanların başvuru şartlarını, başvuru adresini, meslekler ile ilgili istenen öğrenim şartlarını ve diğer detayları öğrenmek ve daha fazla güncel iş ilanlarına ulaşmak için BURAYA TIKLAYINIZ

1 – ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’belediye iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan Espark Park Bahçe Peyzaj A.Ş 26 işçi alımı yapacak. İşçi alımı başvuruları 1-3 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılacak.

2 – SYDV ÇATALZEYTİN ŞUBESİ

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Kastamonu Çatalzeytin şubesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kurum Dışı Kamu İşçi Alım İlanları’’ kategorisinde yayınlanan ilan detaylarına göre SYDV Çatalzeytin şubesine lisans mezunu büro personeli alımı yapılacak!

3 – TUZLUKÇU BELEDİYESİ

Konya ili Tuzlukçu ilçe belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yayınlanan ilana göre Tuzlukçu belediyesine engelli işçi alımı yapılacak. Alınacak engelli personel ilçe belediyesi sınırları içerisinde görevlendirileceklerdir.

4 – OSMANGAZİ BELEDİYESİ

Bursa ili Osmangazi ilçe belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yayınlana ilana göre Osmangazi Belediyesi, çöp toplama işlerinde görevlendirilmek üzere 10 adet işçi alımı yapacak.

5 – SYDV KARATAŞ ŞUBESİ

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Ordu ili Karataş şubesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’kurum dışı kamu işçi alım ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre SYDV Karataş şubesine geçici istihdam edilmek üzere 1 adet beden işçisi alımı yapılacak.

6 – İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Kamu üniversitelerinden olan İstanbul Üniversitesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kamu İş İlanları’’ sayfasında yer alan ilana göre T.C. İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü 11 adet hasta ve yaşlı bakım elemanı alımı yapacak.

7 – ÇARŞAMBA SYDV ŞUBESİ

Samsun ili Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Çarşamba şubesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kurum Dışı Kamu İşçi Alım İlanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre Çarşamba SYDV şubesine temizlik personeli alımı yapılacak.

8 – İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un ‘’Belediye İş İlanları’’ kategorisinde yayınlanan 7 farklı ilana göre İBB kariyer üzerinden toplam 13 personel alımı yapacak.

9 – HAVRAN BELEDİYESİ

Balıkesir Havran Belediyesi bugün, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Belediye iş ilanları’’ kategorisinde yayınlanan ilana göre Havran Belediyesi 18-45 yaş aralığında 1 adet engelli personel alımı yapacak.

10 – KAĞITHANE SYDV

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) İstanbul Kağıthane şubesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kamu İş İlanları’’ sayfasında yer alan ilana göre SYDV Kağıthane şubesine şoför alımı ve yardımcı hizmetli alımı olmak üzere 2 adet personel alımı yapılacak.

11 – TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları kısmında yayınlanan ilan detaylarına göre Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere toplam 30 personel alımı yapacak. Alınacak personellerden 10’u bay-bayan gassal ve 20’si mezarlık işlerinde görevlendirilecektir.

12 – PINARBAŞI BELEDİYESİ

Kastamonu ili Pınarbaşı ilçe Belediyesi Türkiye İş Kurumu sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’belediye iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre Pınarbaşı belediyesi, kendi bünyesinde geçici olarak istihdam etmek üzere en az lise mezunu erkek temizlik personeli alımı yapacak.

13 – BABAESKİ BELEDİYESİ

Kırklareli ili Babaeski ilçe Belediyesi Türkiye İş Kurumu sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’belediye iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre Babaeski belediyesi, kendi bünyesinde geçici olarak istihdam etmek üzere 2 adet çöp toplama personeli alımı yapacak.

14 – NALLIHAN BELEDİYESİ

Ankara ili Nallıhan ilçe Belediyesi Türkiye İş Kurumu sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’belediye iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre Nallıhan belediyesi, kendi bünyesinde geçici olarak istihdam etmek üzere 1 adet kalorifer yakıcı personeli alımı yapacak.

15 – MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ

Denizli ili Merkezefendi ilçe Belediyesi Türkiye İş Kurumu sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’belediye iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre Merkezefendi belediyesi, kendi bünyesinde geçici olarak istihdam etmek üzere 1 adet şoför alımı yapacak.

16 – TARSUS BELEDİYESİ

Mersin ili Tarsus ilçe Belediyesi Türkiye İş Kurumu sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’belediye iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre Tarsus belediyesi, kendi bünyesinde geçici olarak istihdam etmek üzere 1 adet mermer işçisi alımı yapacak.

17 – KADIŞEHRİ BELEDİYESİ

Yozgat ili Kadışehri ilçe Belediyesi Türkiye İş Kurumu sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’belediye iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre Kadışehri belediyesi, kendi bünyesinde geçici olarak istihdam etmek üzere 1 adet şoför alımı ve 3 adet kalorifer yakıcı personeli alımı yapacak.

18 – İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzenerji İnsan Kaynakları Anonim Şirketi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre İzenerji 5 büro personeli, 1 okul öncesi öğretmeni, 1 psikolojik danışman, 1 bilgisayar teknikeri, 5 temizlik personeli ve 2 çocuk gelişimcisi alımı olmak üzere toplam 15 personel alımı yapılacak. Personel alımı başvuruları bugün başlamış olup 4 Kasım 2020 tarihinde sona erecektir.

19 – HASSA BELEDİYESİ

Hatay Hassa Belediyesi Türkiye İş Kurumu sayfasında büro personeli alım ilanı yayınladı! İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Hassa Belediyesi Has-Bel İşgücü LTD ŞTİ bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere 2 adet büro personeli alımı yapılacak!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir