İŞKUR İş İlanları

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 30 personel alımı yapacak!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları kısmında yayınlanan ilan detaylarına göre Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere toplam 30 personel alımı yapacak. Alınacak personellerden 10’u bay-bayan gassal ve 20’si mezarlık işlerinde görevlendirilecektir.

BAŞVURU ADRESİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personel alımı başvuruları 30 Ekim’de başlamış olup 3 Kasım 2020 tarihinde sona erecektir. Başvurular 100. Yıl Mah. Cenk Sok. No:13/5 Süleymanpaşa adresine gidilerek şahsen yapılacaktır.

Personel alımı başvurusunda bulunmak isteyen adaylardan istenilen şartlar şöyle;

GASSAL ALIMI

5 Bay ve 5 Bayan olmak üzere Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne toplam 10 gassal alımı yapılacaktır. Gassal alımı için başvuru yapmak isteye adayların en az yüksekokul mezunu (ilahiyat, önlisans veya dengi okullar), İmam Hatip lisesi veya Hafız veya Kuran Kursu belgesi olması gerekmektedir. Bu şartlara uymayan ama gassallık belgesi olan adaylarda başvuru yapabilirler.

MEZARLIK GÖREVLİSİ ALIMI

Tekirdağ ilçelerine farklı sayılarda toplamda 20 mezarlık görevlisi alımı yapılacaktır. Mezarlık görevlisi alımı için başvuruda bulunmak isteyen adayların en az ilkokul mezunu ve mezar kazım konusunda deneyimli olmaları gerekmektedir.

Resmi ilanı görüntülemek için Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 30 personel alımı yapacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.