Gündem

Burhan Kuzu Koronavirüs yüzünden hayatını kaybederken Süleyman Soylu ve İbrahim Kalın virüse yakalandığını açıkladı!

İki haftadır hastanede koronavirüs ile mücadele eden AK Parti kurucularından 65 yaşında ki Burhan Kuzu tüm çabalara rağmen hayatını kaybetti! Burhan Kuzu Koronavirüs önlemleri ile defnedildi. Kabinede ise ilk kez bir bakanda Covid-19 çıktı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ailesi ile birlikte hastaneden tedavi gördüğünü açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yakınında ki isim İbrahim Kalın ’da Covid-19’a yakalanan isimler arasında…

BURHAN KUZU HAYATINI KAYBETTİ

AK Parti Kurucu Anayasa Profesörü Burhan Kuzu, Koronavirüs mücadelesinde yenik düşerek hayatını kaybetti. İki haftadır özel bir hastanede Korona tedavisi görüyordu Kuzu. 65 yaşında Burhan Kuzu tüm çabalara rağmen kurtarılmadı. Cenazesi İstanbul Fatih Camisinden virüs önlemleri alınarak son yolculuğuna uğurlandı.

BAKAN SOYLU VE SÖZCÜ KALIN KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Kabinede ilk vaka görüldü. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sosyal medyadan duyurdu ailesi ile birlikle Covid testinin pozitif olduğunu. Soylu, kızı ve eşinin tedavisi hastanede sürüyor. Soylu durumumuz iyi diye paylaştı sosyal medyadan. Aynı şekilde Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın ‘da sosyal medya hesabı üzerinden Koronavirüs olduğunu duyurdu. Hafif semptomlar gösterdiğini bildiren Kalın, durumunun iyi olduğunu duyurdu.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu