Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
GenelSON DAKİKA

Son dakika! İki yolcu treni kafa kafaya çarpıştı! Çok sayıda ölü ve yaralı var

Almanya’da son dakika olarak iki yolcu treninin kafa kafaya çarpıştığı ve kazada çok sayıda yolcunun öldüğü, 45 yolcununda yaralandığı bildirildi. Almanya’nın Münih kenti yakınlarında meydana gelen kaza sonrası demiryolları trafiği çift yönlü olarak kapatılırken, yaralanan yolculardan 7’sinin durumunun ağır olduğu belirtildi.

Kaza bugün saat 16:40 sularında meydana geldiği belirtilirken yerel kaynaklar tren kazasında 4 kişinin öldüğünü belirtti.

Çok sayıda acil servis çalışanının arama ve kurtarma yaptığı bölgede, yaralılardan durumu ağır olanların çevre hastanelere nakledildiği belirtildi.

Kazanın nedeni henüz bilinmezken, Bavyera Altyapı ve Ulaştırma Bakanı Kerstin Schreyer’in olay yerine hareket ettiği bilgisi paylaşıldı. Münih polisi baş sözcüsü Andreas Franken, kuzey ve güneyden gelen iki trenin çarpıştığını söyledi.

S-Bahn’ın işletmecisi olarak Deutsche Bahn (DB) ilk olarak Twitter üzerinden Ebenhausen-Schäftlarn ile Baierbrunn arasındaki bölgede “rota üzerinde nesneler” olduğunu duyurdu. Güzergah bu nedenle kapatıldı ve bir ray değiştirme otobüs servisi kuruldu.