Alışverişte Trend Ürünler

Migros’ta fiyatları 129,90 TL’den 57,90 TL’ye düştü! 186 üründe çok büyük indirim yapıldı

Migros Market Şubat ayına özel inanılmaz bir indirim kampanyası yaptı. Tüm ürünlerde yüzde 50’ye varan indirimler yapan Migros, bazı ürünlerin fiyatını 129,90 TL’den 57,90 TL’ye düşürdü.

Tuvalet kağıtlarından, pil çeşitlerine, et ürünlerinden temizlik ürünlerine,  elektrik malzemelerinden temek gıda ürünlerine kadar 186 üründe çok büyük indirimler yapan Migros, bazı ürün çeşitlerinde ikincini alana yüzde 50 indirim fırsatı sundu.

2 Şubat ile 14 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerli (Bazı indirimler 1-4 Şubat tarihlerinde geçerli) olacak bu indirimleri duyanlar Migros şubelerine koştu. Yüzde 51 indirime giren sucuk çeşitlerinin bulunduğu dolaplar boşaltılırken Migros, indirimlerin sadece bunlarla sınırlı olmadığını aynı zamanda bazı cep telefonlarında da indirim yapıldığını duyurdu.

Peki, Migros’ta hangi ürünlere ne kadar indirim yapıldı? İndirim yapılmış fiyatları ne kadar oldu diye soracak olursanız, sizler için tüm indire giren ürünleri sizler için derledik ki, alış veriş yaparken fazla vakit kaybetmeyesiniz.