EmlakSON DAKİKA

Vakıfbank’tan 48 bin TL ile 120 bin TL arasında 3+1 ve 2+1 satılık daireler!

Vakıfbank onlarca satılık daire yayınladı. 48 bin TL ile 120 bin TL arasında onlarca 2+1 ve 3+1 satılık daire ilanı yayınlayan Vakıfbank, İstanbul, Ankara, Şanlıurfa, Sakarya, Kocaeli, Osmaniye Mardin, Afyonkarahisar, Kütahya, Bitlis, Kırıkkale, Isparta, Sivas, Adıyaman, Kırşehir, Diyarbakır, Bingöl, Şırnak, İzmir, Antalya, Bursa, Tekirdağ ve daha birçok şehirde bulunan daireleri satılığa çıkardı. Genel olarak apartman daireleri olan bu daireler Vakıfbank tarafından açık teklif usulü ile satılmakta olup, konutlar bulunduğu ile, büyüklüğüne ve genel durumuna göre fiyatlar değişmektedir.

Vakıfbank’tan satılık dairelere henüz teklif verilmemiş olup, aşağıda belirtilen daire fiyatlarına 2.500 TL teklif vererek bu dairelere talip olabilirsiniz. Bankadan satılık bu evlerin hepsi krediye uygun olup, belirtilen fiyatlar üzerinden Vakıfbank’tan konut kredisi kullanabilirsiniz.

Peki, hangi illerde satılık daireler var? Bu Bankadan satılık ikinci ve sıfır evlerin genel durumları nasıl? Bu belirtilen ilanlara nasıl teklif verilir? Tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

Vakıfbank’tan Satılık 1+0 Daire Şanlıurfa / Siverek / Fırat 55 bin TL,

2+1 Daire Ankara / Beypazarı / Ayvaşık 110 bin TL,

Çorum / Ortaköy / BahçelievlerKonut – Apartman Dairesi 93 m2 61 bin TL,

Vakıfbank’tan Satılık 3+1 DaireMardin / Kızıltepe / CumhuriyetKonut – Apartman Dairesi 95 m2 105 bin TL,

2+0 Daire Afyonkarahisar / Merkez / ErenlerKonut – Apartman Dairesi 43 m2 116.000 TL,