İş İlanlarıİŞKUR İş İlanları

İŞKUR çocuk bakıcısı iş ilanları! 7 ilde çocuk bakıcısı elemanı aranıyor!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) çocuk bakıcısı alımı ile ilgili bugün yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR açık iş ilanları sayfasında yer alan ilanlara göre, İstanbul, Bursa, Denizli, Tekirdağ, Ankara, Burdur ve Hatay olmak üzere 7 ilde çocuk bakıcısı alınacak.

23 ÇOCUK BAKICISI ALINACAK

Çocuk Bakıcısı elemanı alımı yapan şu anda 23 farklı kurum var. Bu kurumların yayınladığı ilanla göre en az ilköğretim mezunu öğrenim düzeylerinden toplam 23 adet çocuk bakıcısı aranıyor. İş başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak olup, her bir ilanın son başvuru tarihleri farklıdır.

İŞKUR aracılığı ile çocuk bakım elemanı arayanların ilan detaylarında şu bilgilere yer verilmiştir.

1 – İş İlan No (00005732903)

2 yaşında çocuğun yeme içme ve oyun oynatma gibi kişisel ihtiyaçlarını karşılayabilecek bu işi severek yapmak isteyen çocuk bakım elemanı alınacaktır. Çalışma saatleri sabah 8 akşam 17.30 şekilde olacaktır. Meslek liselerinin çocuk gelişimi bölümünden mezun adaylar öncelikli tercihimiz olup, başvurmak isteyen adaylar görüşme için 0533 399 08 72 numaralı telefondan iletişime geçebilirler.

2 – İş İlan No (00005736077)

1 Yaşındaki oğlum için bebek bakıcısı arıyorum. Sigortalı çalıştıracağım.

Maaş tecrübeye göre değerlendirilecektir.

Daha önce benzer yaşta bebek bakmış olmak, referans verebilmek ya da kendi çocuğunu büyütmüş olmak şartı vardır.

Bebeğimle ilgilenecek kişinin, oğlum uyurken ya da ben onunla ilgilenirken günlük ev işlerine de yardım etmesini bekliyorum  (bulaşıkları yerleştirme, boşaltma, yerleri silme, evi toplama, çamaşır katlama vb)

Normalde çalışıyorum ama pandemi sebebiyle şu an iş yerim dönüşümlü çalışmaya geçtiği için şimdilik haftanın 1 günü işe gidiyorum. İleride tam zamanlı çalışacağım.

Pandemi sebebiyle gelecek bakıcının toplu taşıma kullanmasını istemiyorum. O yüzden özel aracı ile gelebilecek ya da Ankara Yaşamkent 3296. Cadde yakını (Alacaatlı yakını) evi olması ya da evimizde yatılı kalması tercih sebebidir.

İletişim: 905336188730

3 – İş İlan No (00005719299)

Balım Çocuk Anaokulunda, çocukların öz bakımını ile ilgilenecek, okulun temizliğini yapacak tecrübeli 25-40 yaş arasında bayan personel alınacaktır.

Sevecen, çocuklarla iyi iletişim kurabilen adaylar tercih edilecektir.

Tel: 905324432800

İŞKUR sayfasında yayınlanan diğer tüm iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.