İş İlanlarıİŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

Bisküvi fabrikasına 455 işçi alımı yapılacak!

Karaman ve Konya ilinde faaliyet gösteren Saray Bisküvi Ve Gıda Sanayi Anonim Şirketi, Şimşek Bisküvi Ve Gıda, Anı Bisküvi Gıda, Modern Çikolata, Palmiye Bisküvi Çikolata Kek Gıda, Hazal Bisküvi, Azra Bisküvi, BİFA Bisküvi ve Gıda Sanayi Anonim Şirketi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında 8 farklı iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Açık İş İlanları’’ sayfasında yayınlanan ilan detaylarına göre, bisküvi fabrikalarına bay-bayan toplam 455 işçi alımı yapılacak!

BAŞVURU İŞLEMLERİ

BİFA Bisküvi tarafından, İŞKUR sayfasında yayınlanan ilan detaylarında ‘’Fabrikamız da çalıştırılmak üzere Vasıflı-Vasıfsız 18-45 yaş arası BAY-BAYAN elemana ihtiyaç vardır’’ şartı belirtilirken, Saray, Şimşek, Modern Çikolata, Palmiye ve Azra Bisküvi Fabrikalarının ilanlarında yaş sınırı belirtilmemiştir.

Bisküvi fabrikalarına işçi alımı başvuruları İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online şeklinde yapılacaktır. Her bir ilanın son başvuru tarihi farklıdır. Bu ilanlara en az ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabilir. Aşağıda başvuru ekranlarına ait link verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak İŞKUR aracılığı ile başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İlanları görüntülemek ve hemen başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...