EmlakSON DAKİKA

Vakıfbank’tan 105 Bin TL’ye 3+1 daire! Güney ve doğu cepheli kelepir fiyata daire

Vakıfbank hergün yeni bir satılık daire ilanı yayınlıyor. Bugünde kelepir fiyata satılık bir daire ilanı daha yayınladı. İlana göre Vakıfbank, 105 bin TL’ye 3+1 daire satacak. Vakıfbank’tan satılık bu daire merkezi bir konumda bulunup, güney ve doğu cephelidir.

Vakıfbank’tan satılık bu 3+1 dairenin fiyatı toplam 105.000 TL olup, teklif usulü ile satılmakta ve henüz hiçbir teklif verilmemiştir. Almak isteyenler sadece 2500 TL teklif vererek bu kent merkezinde bulunan apartman dairesini toplamda 107.500 TL’ye sahip olma şansını yakalayabilir.

Peki, bankadan satılık bu daire hangi ilde, hangi adreste? Krediye uygun mu? Vakıfbank tarafından satılık bu dairenin genel durumu nasıl? İşte detaylar…

GENEL ÖZELLİKLERİ

5 numaralı mesken, bina girişine göre sağ yan ve ön tarafta konumlu, güney ve doğu cephelidir. Onaylı mimari projesine göre 95 m2 brüt kullanım alanı olup; salon, 3 oda, antre, mutfak, wc ve banyo bölümlerinden oluşmaktadır. Yerinde yapılan incelemede projesinden farklı olarak mesken giriş kapısının arka bahçeden açılmış olduğu tespit edilmiştir. Binada asansör bulunmamaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Kızıltepe 1. Noterliği ve Kızıltepe Final Lisesi yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım özel araçlarla ve toplu taşıma araçları ile sağlanabilmektedir. Taşınmazın yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Tanım : Vakıfbank’tan Satılık 3+1 Daire
No. : 191065
Kategori Seçimi : Konut
Konut Tipi : Apartman Dairesi
Konut Şekil : Daire

İl : Mardin
İlçe : Kızıltepe
Semt : Cumhuriyet
Adres : MARDİN, KIZILTEPE, CUMHURİYET MAH. 928 SOK. SARYA NO:6 KAT:ZEMİN D:5