Emlak

Ziraat Bankası’nın 56 bin TL’den daire satacağını duyanlar banka şubelerine akın etti

Ziraat Bankası dün toplam 56 bin TL’den daire satacağını duyurdu.  Ziraat Bankası’ndan bu fiyata satılık daire satılacağını duyanlar banka şubelerine akın etti. Zira bankadan satılık bu daire hem merkezi bir konumda hem de Ziraat Bankası şubesinin hemen üzerinde bulunuyor.

Peşin fiyatı 56 bin Türk Lirası olan bu satılık daireyi peşin almak yerine konut kredisi ile almak isteyenler, Ziraat Bankası’nın bu ev için uygun faiz oranları ile alma imkanına sahip olacak.

İşte, yayınlanan bu gayrimenkul ilan ile ilgili tüm detaylar…

Ziraat Bankası 3 Şubat 2022 tarihinde yeni satılık daire ilanları yayınladı. İlana göre Ziraat Bankası, kendi bulunduğu binanın üst katında bulunan daireyi 56 bin TL’ye satacak. Bankadan satılık bu daire krediye uygun olup, almak isteyenler Ziraat Bankası’ndan konut kredisi kullanarak çok uygun taksitlerle alabilir.

Ziraat Bankası’ndan 56 bin TL’ye satılık bu daire, kentin en merkezi konumunda olup, fiyatı itibari ile cazibesini artıran bir ev. Mesken nitelikli bu gayrimenkul, teklif usulü ile satışa sunulmuş olup, almak isteyenler Ziraat Bankası’nın resmi internet sayfası üzerinden sadece 1.000 TL teklif vererek toplamda 57 bin TL’ye alma şansını yakalayabilirsiniz.

Bunun için aşağıda belirtilen linki tıklayarak bu ilanın yayınlandığı ilan sayfasına ulaşabilir ve hemen online bir şekilde teklifinizi verebilirsiniz.

Peki, bankadan satılık bu daire hangi ilde, hangi adreste? 56 bin Türk Lirasına satışa sunulan bu konutun genel durumu nasıl? İşte, tapu bilgileri dahil tüm detaylar…

Genel Özellikler

5/581 arsa paylı, 31,59 m² alanlı, 2. kat, 13 bağımsız bölüm numaralı, mesken nitelikli gayrimenkul